2017-12-13

Powołania 2005

2005
Sparing z: Pogoń Grodzisk Mazowiecki
09-12-2017 (sobota) 10:00, Grodzisk Mazowiecki, Al. Mokronowskich 4a
Zbiórka 8:45, Grodzisk Mazowiecki, Al. Mokronowskich 4a, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)

Zawodnicy: Czapliński Jakub, Głąbiński Bruno, Gruszczyński Robert, Kamiński Wojciech, Mańk Krzysztof, Osuch Mateusz, Sidelnik Jan, Smogorzewski Oskar, Szymańczyk Julian, Ślażyński Andrzej, Wróbel Jakub, Ziburske Nicolas

Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie  KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kapieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia).
2017-12-11

DKDS - Praga Południe

Zakończyliśmy pracę w roku 2017. Dzielnicowa Komisja Dialogu Społecznego na Pradze Południe na dzisiejszych obradach omówiła sprawę rewitalizacji obiektów przy ul. Berka Joselewicza 3/9. Sprawą mocno interesuje się międzynarodowa organizacja pozarządowa, wielu z nas jest jednak zdania, że to nasze miejscowe organizacje powinny zajmować się tą rewitalizacją. Po nowym roku będziemy kontynuowali sprawę. Kolejnym tematem, ważnym dla nas było głosowanie nad treścią uchwały DKDS w sprawie rekomendacji dotyczących działań organizacji w 2018 roku finansowanych w ramach otwartych konkursów ofert w Dzielnicy Praga -Południe w obszarze kultury i rewitalizacji. W uchwale została zawarta lista potrzeb mieszkańców Pragi-Południe, która ułatwi organizacjom pozarządowym dostosowanie działań do potrzeb. Lista ma charakter rekomendacji, nie jest zestawieniem działań obowiązkowych. Po dyskusji uchwała została przyjęta. Na koniec omówiliśmy różne sprawy organizacyjne,  złożyliśmy sobie życzenia i tak kończy się nasza praca, w styczniu kolejne obrady.

Andrzej Trzeciakowski
Prezes Zarządu K.S. Delta Warszawa
Członek Warszawskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego
Członek Mazowieckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego

2017-12-11

Wesołych Świąt - rocznik 2007

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia! Z tej okazji najlepsze życzenia chcieli złożyć zawodnicy rocznika 2007!! Wesołych Świąt!!
 

2017-12-11

BKDS - Biuro Edukacji

Ostatnie obrady Branżowej Komisji Dialogu Społecznego przy Biurze Edukacji zakończone. Skupiliśmy się dzisiaj na omówieniu wszystkich spraw, które zajmowały nas w bieżącym roku. Było się czym chwalić i miło jest tak zakończyć rok. W trakcie obrad dyskutowaliśmy też o zmianach jakie od stycznia będą obowiązywały nas w pracy. Zmiany te związane są z nowym – „Programem współpracy m.st. Warszawy z organizacjami pozarządowymi na rok 2018”. Na koniec był i czas na rozmowy kuluarowe i składanie życzeń. Czekamy z niecierpliwością na nowy rok i nowe wyzwania.

Andrzej Trzeciakowski
Prezes Zarządu K.S. Delta Warszawa
Członek Warszawskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego
Członek Mazowieckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego

2017-12-10

Turniej Halowy - Unia Boryszew

Dziś wybraliśmy sie do Sochaczewa, gdzie wzięliśmy udział w turnieju zorganizowanym z okazji 20-lecia Unii Boryszew. Zmagania rozpoczęliśmy od efektownego zwycięstwa z łódzkim ŁKS-em oraz od remisu z rówieśnikami z Piaseczna. Kolejne spotkanie to starcie z Dwunastką Włocławek, które szkoleniowo było w naszym wykonaniu bardzo dobre, jednak było też jedynym, w którym nie zdobyliśmy punktów. Straciliśmy przypadkową bramkę, natomiast seryjnie obijaliśmy słupki bramki rywali. W ostatnim meczu pokazaliśmy swoją moc deklasując Deltę Słupno. Wyniki uzyskane w fazie grupowej pozwoliły wystąpić nam w finale B. W nim nie daliśmy szans rywalom i zajęliśmy pierwsze miejsce z kompletem punktów na koncie. Na pewno jest mały niedosyt, gdyż czujemy, że nasz poziom sportowy mógł dać nam wyższe miejsce, taki jednak jest urok turniejów, że jeden słabszy moment rzutuje na całe zmagania. Cieszy nas natomiast to, że w siedmiu meczach zdobyliśmy 16 bramek, a straciliśmy tylko dwie. Gratuluję chłopcom solidnego występu, a rodzicom dziękuję za wsparcie. JK

Skład: Lubieniecki O., Janiszewski P., Zieliński-Bąbka A., Kierepka W., Konieczny F., Tomporowski M., Stefański M., Lah J., Ciempiel V., Horyń W.

Faza grupowa: K.S. Delta Warszawa - ŁKS Łódź 5:1, K.S. Delta Warszawa - FA Piaseczno 0:0, K.S. Delta Warszawa - Dwunastka Włocławek 0:1, K.S. Delta Warszawa - Delta Słupno 6:0

Finał B: K.S. Delta Warszawa - ŁKS Łódź 2:0, K.S. Delta Warszawa - Unia Boryszew 2:0, K.S. Delta Warszawa - Agrykola Warszawa 1:0

Bramki: Kierepka W. x4, Tomporowski M. x4, Horyń W. x3, Konieczny F. x3, Zieliński-Bąbka A. x1, Lah J. x1

Klasyfikacja końcowa Finał A: 1. UKS MDK Płock, 2. Pogoń Siedlce, 3. Dwunastka Włocławek, 4. FA Piaseczno

Klasyfikacja końcowa Finał B: 1. K.S. Delta Warszawa, 2. Unia Boryszew, 3. ŁKS Łódz, 4. Agrykola Warszawa 5. Włókniarz Zgierz, 6. Delta Słupno

2017-12-10

Mini EURO

Ostatni w tym roku turniej Mini EURO dla naszych najmłodszych zawodników klubu zakończony. Jak i ostatnio pod balonami Warszawianki doskonale bawili się dzisiaj chłopcy z rocznika 2012 i 2013. Chłód na dworze nie zniechęca naszych najmłodszych zawodników do treningów i dobrej zabawy. Kolejna impreza po feriach zimowych, na którą już zapraszamy.


Następny przystanek – Przystanek Cafe JEZIORNA 2.

Autobus miejski, czyli pojazd służący do przewozu dużej liczby osób na stosunkowo krótkich trasach. Taką postać autobusu zna każdy człowiek na świecie, który chociaż raz miał okazję takim wehikułem podróżować. Kiedy podczas jazdy waszym następnym przystankiem okaże się – „Przystanek Cafe” ulica JEZIORNA 2 – nic co dotychczas znaliście nie będzie już takie samo.

Ogłaszamy koniec biletów, kasowników, „kanarów”, duchoty, zaparowanych szyb i wiecznego ścisku. W Przystanek Cafe gwarantujemy wspaniałą przyjacielską atmosferę, dobre jedzenie i doborowe towarzystwo, a to wszystko otrzymacie bez ważnego biletu.Nasz autobus był prawdziwym autobusem miejskim. Przeszedł wielką transformację, która zmieniła jego wnętrze na nietypową, jak na znane wam uroki kawiarnię. Z zewnątrz przypominamy miejskie autobusy jeżdżące po Warszawie, jednak po wejściu do środka widać już ogromną różnicę.

Zainspirowani przedwojenną Warszawą, oraz zakochani we współczesnej stolicy Polski, chcieliśmy oddać urok naszego miasta. W Przystanek Cafe znajdziecie pocztówki, albumy oraz książki z widokami starej, jak i tej obecnej Warszawy.

Naszym atutem jest również duży teren zielony. Przystanek Cafe mieści się na terenie Klubu Sportowego Delta Warszawa. Do dyspozycji mamy zadbany trawnik, na którym miejsce dla siebie znajdą zarówno fani relaksu, jak i fani aktywnego wypoczynku.

Zapraszamy wszystkich na niezapomnianą „przejażdżkę” naszym pięknym żółto-czerwonym autobusem. Jeśli zatem ktoś zada pytanie: Jaki jest następny przystanek? Odpowiedź będzie jedna: „Przystanek Cafe” ulica Jeziorna 2.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - 14:00 - 20:00
Wtorek - Piątek - 12:00 - 20:00
Sobota - Niedziela - 10:00 - 20:00


"Kabaret FEST - Telefon"


"Race of Champions"


"Santa Baby"


Wszystkie filmy z udziałem Przystanku znajdziecie na naszym kanale YouTube - PrzystanekCafe

Cały dochód uzyskany z prowadzenia kawiarni "Przystanek Cafe" przeznaczony jest na działalnośœć statutową Klubu Sportowego Delta Warszawa. ©2012 K.S. Delta Warszawa