2018-11-01

Okiem Prezesa

Mamy już jesień. W dzisiejszych słowach chciałem jednak wrócić do lata. Jak wszyscy wiedzą nasi chłopcy z pierwszych zespołów trenują już od sierpnia. W sporcie wyczynowym nie jest to tylko przywilej, jest to obowiązek. Niestety mamy pewną grupę zawodników i rodziców, która ma do tego bardzo luźny stosunek i ciągle czymś tłumaczy nieobecność dziecka na zajęciach. Niezaplanowany wyjazd z rodzicami, nie mamy z kim zostawić dziecka, wcześniej coś zaplanowaliśmy, etc. Każdy oczywiście ma do tego prawo. My jednak z tymi chłopcami chcemy zrobić Mistrzostwo Polski, chcemy aby byli zawodowymi piłkarzami i do tego muszą oni trenować. Jeżeli ktoś ma w życiu inne plany to jego miejsce jest w drużynach amatorskich. Dlaczego o tym piszę dzisiaj. Jest wiele miesięcy do następnych wakacji. Chcę aby wszyscy wiedzieli dokąd zmierzamy i o tym, że brak obecności będzie oznaczał dla nieobecnych, że pociąg do sukcesu im odjedzie. Nie ma obowiązku bycia Mistrzem, to jest wybór i każdy powinien go dokonać. My idziemy tylko do przodu, na sam szczyt! AT

2018-10-25

Mini EURO

Przypominamy już w najbliższą niedzielę (28-10-2018) o godzinie 10:00 na boiskach Warszawianki pod balonami spotykają się najmłodsi adepci piłki nożnej (2013 i młodsi). Odbędą się pokazowe treningi i rywalizacja sportowa w formie Mini EURO. Chłopcy podzieleni na drużyny narodowe z różnych stron naszego kontynentu będą uczyć się jak trenować, co to jest sport i jak wpływa pozytywnie na życie. Nasz turniej odbędzie się w ramach  II Warszawskiego Pozarządowego Tygodnia Edukacyjnego finansowanego ze środków Biura Edukacji m. st. Warszawy. Serdecznie zapraszamy wszystkich chłopców.

2018-10-19

Czasowe utrudnienia z zajęciami na ul. Biedronki

Już niedługo boisko na którym trenujmy przy ul. Biedronki będzie przykryte balonem. Dzięki temu będziemy mieli doskonałe warunki do treningu. Niestety firma, która realizuje tą inwestycję ma małe obsunięcie, obiekt nie będzie od listopada gotowy. Mamy obietnicę, że zadaszenie powinno być koło połowy miesiąca. Dlatego też te kilka pierwszych listopadowych treningów zostajemy na świeżym powietrzu. Pogoda zapowiada się znośna więc nie powinno być z tym problemów. Przepraszamy za niedogodności, skorzystamy już niebawem.

2018-10-19

Powołania 2007 Górny Mokotów

2007 Górny Mokotów
Mecz ligowy z K.S. Delta Warszawa GM

20-10-2018 (sobota) 11:00 , Warszawa, ul. Syta 123
Zbiórka 20-10-2018 (sobota) 10:15, Warszawa, ul. Syta 123, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)

Zawodnicy: Bachorowski Krystian, Boguta Xawery, Duda Franciszek, Klimek Jakub, Łotyszonok Maciej, Miętus Kacper, Murer Julian, Sadowski Antoni, Spoczyński Mateusz, Tabiszewski Nikodem, Trepczyński Adam, Zieniewski Tomasz

Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia).
2018-10-19

Indywidualne Zajęcia Motoryczne

Ostatnio coraz częściej zgłaszają się do nas zawodnicy zainteresowani indywidualnym treningiem motorycznym poza klubem. Uczestniczenie jednak w takich zajęciach poza klubem jest niebezpieczne. Dlaczego? Trener zewnętrzny poza finansami nie jest w żaden sposób zainteresowany przyszłym sukcesem swojego podopiecznego, co więcej nie wiedząc jak przebiega proces treningowy w klubie częściej może działać na szkodę zawodnika. Trening indywidualny należy bowiem dostosować do tego co w danej chwili robi się w klubie, czyli jaki element motoryczny jest wpleciony w trening piłkarski lub występuje jako wyizolowana forma. Wiedząc o tym, a nie chcąc ciągle odmawiać  możliwości uczestnictwa chłopców w takich zajęciach od listopada oferujemy naszym zawodnikom taką możliwość (zajęcia dla darczyńców). Treningi prowadził będzie trener Michał Kłosek czyli osoba odpowiedzialna za przygotowanie motoryczne w klubie i wszystko będzie zgrane z klubowym planem szkolenia.

Osoby zainteresowane taką formą zajęć (zajęcia dla darczyńców) proszone są o kontakt telefoniczny z trenerem Kłoskiem (500 747 044) i ustalenie z nim szczegółów. Zajęcia będą prowadzone w grupach od jednego do czterech zawodników. Od ilości osób w grupie zależeć będzie cena za zajęcia. Naszym zdaniem wybieranie zajęć jeden na jeden nie jest konieczne. Sugerujemy zdanie się na ocenę trenera, który będzie dobierał grupy zgodnie z potrzebami pracy i wiekem zawodników. Jeżeli chodzi o miejsca, dni i godziny zajęć będzie to też ustalane na bieżąco z trenerem i dostosowane do zajęć danego zawodnika.

2018-10-19

Powołania 2011

2011
Turniej Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku

22-10-2018 (poniedziałek) 8:30 , al. Zieleniecka 2, Warszawa
Zbiórka 22-10-2018 (poniedziałek) 7:45, al. Zieleniecka 2, Warszawa, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)

Zawodnicy: Arruza-Jesionek Teo, Dzięciołowski Tytus, Gendaj Grzegorz, Gromadzki Piotr, Kasprzykowski Szymon, Klein Szymon, Kotowski Antoni, Kwiatkowski Adam, Mielewski Antoni, Pomorski Wojciech, Puna Kacper, Sapała Radosław, Serokin Stanisław, Sobczyński Szymon, Wieprzycki Witold, Zarzycki Filip

Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia).

Następny przystanek – Przystanek Cafe JEZIORNA 2.

Autobus miejski, czyli pojazd służący do przewozu dużej liczby osób na stosunkowo krótkich trasach. Taką postać autobusu zna każdy człowiek na świecie, który chociaż raz miał okazję takim wehikułem podróżować. Kiedy podczas jazdy waszym następnym przystankiem okaże się – „Przystanek Cafe” ulica JEZIORNA 2 – nic co dotychczas znaliście nie będzie już takie samo.

Ogłaszamy koniec biletów, kasowników, „kanarów”, duchoty, zaparowanych szyb i wiecznego ścisku. W Przystanek Cafe gwarantujemy wspaniałą przyjacielską atmosferę, dobre jedzenie i doborowe towarzystwo, a to wszystko otrzymacie bez ważnego biletu.Nasz autobus był prawdziwym autobusem miejskim. Przeszedł wielką transformację, która zmieniła jego wnętrze na nietypową, jak na znane wam uroki kawiarnię. Z zewnątrz przypominamy miejskie autobusy jeżdżące po Warszawie, jednak po wejściu do środka widać już ogromną różnicę.

Zainspirowani przedwojenną Warszawą, oraz zakochani we współczesnej stolicy Polski, chcieliśmy oddać urok naszego miasta. W Przystanek Cafe znajdziecie pocztówki, albumy oraz książki z widokami starej, jak i tej obecnej Warszawy.

Naszym atutem jest również duży teren zielony. Przystanek Cafe mieści się na terenie Klubu Sportowego Delta Warszawa. Do dyspozycji mamy zadbany trawnik, na którym miejsce dla siebie znajdą zarówno fani relaksu, jak i fani aktywnego wypoczynku.

Zapraszamy wszystkich na niezapomnianą „przejażdżkę” naszym pięknym żółto-czerwonym autobusem. Jeśli zatem ktoś zada pytanie: Jaki jest następny przystanek? Odpowiedź będzie jedna: „Przystanek Cafe” ulica Jeziorna 2.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - 14:00 - 20:00
Wtorek - Piątek - 12:00 - 20:00
Sobota - Niedziela - 10:00 - 20:00


"Kabaret FEST - Telefon"


"Race of Champions"


"Santa Baby"


Wszystkie filmy z udziałem Przystanku znajdziecie na naszym kanale YouTube - PrzystanekCafe

Cały dochód uzyskany z prowadzenia kawiarni "Przystanek Cafe" przeznaczony jest na działalnośœć statutową Klubu Sportowego Delta Warszawa. ©2012 K.S. Delta Warszawa