2019-08-17

Powołania 2006

2006
Mecz ligowy z KOSA Konstancin

18-08-2019 (niedziela) 18:00, Konstancin, ul. Bielawska 78
Zbiórka 18-08-2019 (niedziela) 16:45, Konstancin, ul. Bielawska 78, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)

Zawodnicy: Dylicki Kamil, Ede Bright, Gawarecki Kacper, Hoppe Mateusz, Horodeński Szymon, Jerke Michał, Kasprzykowski Kacper, Konanau Maksim, Lubelski Maciej, Mackiewicz Mikołaj, Michalski Paweł, Mućko Maksymilian, Plewka Igor, Rychlica Krzysztof, Sikorski Filip, Szerenkowski Oskar, Woźniak Alex

Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia).
2019-08-16

Letnie obozy w Niechorzu

Przedwczoraj szczęśliwi i opaleni wróciliśmy z ostatniego z letnich obozów w Niechorzu, dzisiaj już publikujemy terminy naszego pobytu nad Bałtykiem w roku 2020. W zakładce Obozy są już podane daty i przydziały drużyn na wyjazdy. Dodatkowo terminy te są podane w tekstowej wiadomości o zajęciach w sezonie. Już cieszymy się na kolejne przygody w Niechorzu, a rodziców prosimy już o takie planowanie wakacji aby wszyscy chłopcy mogli w nich uczestniczyć.  

2019-08-16

Sprzątamy Polskę!

Przedwczoraj w środę odbyło się kolejne sprzątanie w ramach naszej akcji Sprzątamy Polskę. Będący na obozie w Lidzbarku Welskim zawodnicy i trenerzy zaprzyjaźnionego z nami UKS 141 Warszawa zbierali śmieci w terenie wokół ośrodka. Podczas sprzątania zebrano rekordowo dużo bo aż 28 worków śmieci, a dokonało tego 95 zawodników i 11 trenerów. Piłkarze Potrafią! Dziękujemy naszemu sponsorowi firmie Jan Niezbędny za dostarczenie odpowiedniego sprzętu do sprzątania. Działamy dalej!

2019-08-15

Indywidualne ZM i Indywidualne ZT

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych zawodników rozwojem indywidualnym na nasze dodatkowe zajęcia. Prowadzimy je w dwóch blokach.

Indywidualne Zajęcia Motoryczne to szeroko rozumiane przygotowanie motoryczne zawodnika. Blok ten skorelowany jest z całym procesem treningowym w klubie i ma za zadanie poprawić wszelkie parametry motoryczne zawodnika.

Indywidualne Zajęcia Techniczne to zajęcia z szeroko rozumianej indywidualnej techniki użytkowej. Blok ten oparty jest na głębokiej znajomości zaawansowania techninczego zawodnika, a ma za zadanie poprawę tego aspektu.

Wszystkie zajęcia prowadzone są w powiązaniu z całoroczną pracą treningową zawodnika i dlatego idealnie wpisują się w proces jego rozwoju. Nie jest to możliwe przy zajęciach „na zewnątrz”, a jak ktoś o tym zapewnia to po prostu świadomie kłamie. Ważnym aspektem jest też podejście trenerów prowadzących nasze zajęcia indywidualne. Zainteresowani są oni bowiem sukcesem każdego z uczestników gdyż przekłada się to dalej na sukces poszczególnych drużyn i dalej całego klubu. 

Trenerzy prowadzą zapisy i indywidualnie dostosowują czas i miejsce zajęć do innych treningów w klubie:

Indywidualne Zajęcia Techniczne
 
trener Gmurek Sebastian - kontakt w sprawie zajęć (+48) 604 203 814
trener Szczygielski Damian - kontakt w sprawie zajęć (+48) 798 952 864

Indywidualne Zajęcia Motoryczne

trener Michał Kłosek – kontakt w sprawie zajęć (+48) 500 747 044

2019-08-14

Niechorze (POS) dzień dziesiąty

Zakończyliśmy kolejny obóz w Niechorzu. Rano jeszcze wszyscy trenowaliśmy, a zespół 2004 rozgrywał ostatni obozowy sparing. Potem lody, obiad i do autobusów. Spokojnie i bezpiecznie docieramy do Warszawy. Akumulatory wszyscy naładowali w pełni, z pracy chłopców możemy być zadowoleni, teraz dzień odpoczynku i wracamy do zajęć, część zespołów dalej rusza w podróż. Przed nami zgrupowania w Brześciu na Białorusi i w Częstochowie.

2019-08-14

Sparing z Zawiszą Bydgoszcz '03

Ostatni dzień obozu w Niechorzu to także nasz ostatni sparing. Rywalizowaliśmy z o rok starszym zespołem Zawiszy Bydgoszcz. Od początku spotkania było widać, że będzie to ciężki pojedynek i najlepszy dotychczasowy sparingpartner. Mimo tego nie byliśmy zespołem gorszym, szczególnie w pierwszej połowie meczu. Długo prowadziliśmy po bramce Szymona, a bramkę wyrównującą Zawisza strzelił dopiero w ostatniej akcji pierwszej połowy. Po wznowieniu gry długo nie potrafiliśmy znaleźć właściwego rytmu w grze ofensywnej. W grze defensywnej zaś na zbyt wiele pozwoliliśmy przeciwnikowi, który w tej części dołożył dwie bramki i ostatecznie wygrał mecz. Był to jednak pożyteczny sprawdzian przed startem rozgrywek. Pierwszy mecz już w środę. Jesteśmy gotowi! DSZ

K.S. Delta Warszawa - Zawisza Bydgoszcz ’03 1:3 (1:1)

Bramki: 16’ Prus Sz. 

Skład: Fijałkowski J. (56’ Grocholski R.) - Paradowski D., Michalak W. (70’ Wojciechowski A.), Traczyk B. - Wagner D. (75’ Serokin M.), Pawlak B. (46’ Kucharski K.), Głowala F., Dyga K. (56’ Owczarek K.)  - Bogacz W. - Prus Sz. (61’ Drabik P.), Pudełek K.


Następny przystanek – Przystanek Cafe JEZIORNA 2.

Autobus miejski, czyli pojazd służący do przewozu dużej liczby osób na stosunkowo krótkich trasach. Taką postać autobusu zna każdy człowiek na świecie, który chociaż raz miał okazję takim wehikułem podróżować. Kiedy podczas jazdy waszym następnym przystankiem okaże się – „Przystanek Cafe” ulica JEZIORNA 2 – nic co dotychczas znaliście nie będzie już takie samo.

Ogłaszamy koniec biletów, kasowników, „kanarów”, duchoty, zaparowanych szyb i wiecznego ścisku. W Przystanek Cafe gwarantujemy wspaniałą przyjacielską atmosferę, dobre jedzenie i doborowe towarzystwo, a to wszystko otrzymacie bez ważnego biletu.Nasz autobus był prawdziwym autobusem miejskim. Przeszedł wielką transformację, która zmieniła jego wnętrze na nietypową, jak na znane wam uroki kawiarnię. Z zewnątrz przypominamy miejskie autobusy jeżdżące po Warszawie, jednak po wejściu do środka widać już ogromną różnicę.

Zainspirowani przedwojenną Warszawą, oraz zakochani we współczesnej stolicy Polski, chcieliśmy oddać urok naszego miasta. W Przystanek Cafe znajdziecie pocztówki, albumy oraz książki z widokami starej, jak i tej obecnej Warszawy.

Naszym atutem jest również duży teren zielony. Przystanek Cafe mieści się na terenie Klubu Sportowego Delta Warszawa. Do dyspozycji mamy zadbany trawnik, na którym miejsce dla siebie znajdą zarówno fani relaksu, jak i fani aktywnego wypoczynku.

Zapraszamy wszystkich na niezapomnianą „przejażdżkę” naszym pięknym żółto-czerwonym autobusem. Jeśli zatem ktoś zada pytanie: Jaki jest następny przystanek? Odpowiedź będzie jedna: „Przystanek Cafe” ulica Jeziorna 2.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek - 15:00 - 20:00
Sobota - Niedziela - 12:00 - 20:00


"Kabaret FEST - Telefon"


"Race of Champions"


"Santa Baby"


Wszystkie filmy z udziałem Przystanku znajdziecie na naszym kanale YouTube - PrzystanekCafe

Cały dochód uzyskany z prowadzenia kawiarni "Przystanek Cafe" przeznaczony jest na działalnośœć statutową Klubu Sportowego Delta Warszawa. ©2012 K.S. Delta Warszawa