Regulamin Klubu

W zakładce Klub zmieściliśmy dzisiaj zaktualizowany Regulamin Klubu. Zmiany dotyczą tylko i wyłącznie używania pojemników wielorazowych do napojów co łączy się z naszą akcją - Nie dla plastików, która jest częścią EKO Delty. Chłopcy otrzymali bidony, mamy nadzieję, że to ułatwi wszystkim odpowiednie funkcjonowanie. Prosimy o zapoznanie się z zapisami.

2020-10-25

Mecz ligowy z K.S. Dela Warszawa GM

Za nami kolejny mecz ligi wewnętrznej. Tym razem mierzyliśmy się z naszymi kolegami z Górnego Mokotowa. Spotkanie od początku przebiegało pod nasze dyktando. Szybko strzelone bramki wprowadziły spokój w nasze poczynania. Mogliśmy skupić się na utrzymywaniu się przy piłce oraz przenoszeniu ciężaru gry. Wychodziło nam to raz lepiej, raz gorzej, widać było jednak, że chcemy to robić i to cieszy. W końcówce nie ustrzegliśmy się jednak błędów w obronie, które skrzętnie wykorzystali przeciwnicy i zapisali po swojej stronie łącznie pięć bramek. Z dzisiejszego spotkania można być jednak zadowolonym. Zawodnicy byli zaangażowani, zdeterminowani, pewni swoich umiejętności. To wszystko przełożyło się na wynik końcowy. Brawo za występ! Przed nami jeszcze sporo pracy, ale widać, ze idziemy w dobrym kierunku.  MM

K.S. Delta Warszawa GM - K.S. Delta Warszawa WI 5:11 (1:8)

Bramki: 2' Sienkiewicz S. - Rączka A. 13' Kwaczyński L. 14' Mierzwa F. 24' Sienkiewicz S. 25' Sienkiewicz S. - Rączka A. 26' Ruciński M. - Rączka A. 28' Ruciński M. - Sienkiewicz S. 29' Sienkiewicz S. 43' Sienkiewicz S. 50' Mierzwa F. 56' Rączka A.

Skład: Piotrowski T. - Ruciński M., Kwaczyński L. - Mierzwa F., Sienkiewicz S., Rączka A. - Trusiło T.

Wchodzący: Gdula J.

2020-10-25

Mecz ligowy z K.S. Dela Warszawa WI

Dzisiejszego popołudnia rozegraliśmy ostatni mecz w naszej Wewnętrznej Lidze Orlików. Tym razem przyszło nam się mierzyć przeciwko naszym kolegom z Wilanowa. Chłopcy od początku grali na dużym zaangażowaniu i stwarzali sobie okazje pod bramką rywali. Niestety raz za razem brakowało nam spokoju przy wykończeniu, dobrego ostatniego podania, celnego strzału, a czasem odrobiny szczęścia. Trzeba też oddać rywalom, że ich defensywa spisywała się znakomicie, nie pozwalając naszym zawodnikom na zbyt wiele w okolicach ich pola karnego. To co nie udawało się nam, znakomicie wychodziło Diabełkom z Wilanowa, którzy imponowali dziś skutecznością i często wyprowadzali zabójcze szybkie ataki. Dopiero w samej końcówce udało nam się odpowiedzieć trzema trafieniami, ale było już za późno by odwrócić losy tego spotkania. Gratulujemy kolegom zwycięstwa i zapowiadamy, że będziemy ciężko pracować aby w kolejnych meczach zaprezentować się z jeszcze lepszej strony. Do boju Diabełki! DP

K.S. Delta Warszawa GM - K.S. Delta Warszawa WI 3:9 (0:4)

Bramki: 56’ Baczyński J., 57’ Mrowiński L., 58’ Klein S.

Skład: Rogiński J. - Baczyński J., Trzos-Rastawiecki J. - Mrowiński L., Pawełko A., Dzięciołowski T. - Klein S.

Wchodzący: Kamiński M., Kasprzak J., Marczuk M., Masiul P., Obszyński F., Sajkowski J., Woźnica M.

2020-10-25

Dzisiaj w ramach gier ligowych mierzyliśmy się z naszą klubową drużyną z Wilanowa. Nie mieliśmy dobrych wspomnień z ostatniego pojedynku z tą drużyną. Od początku chcieliśmy pokazać to co udawało nam się w ostatnich meczach. Dzisiaj jednak to nie był nasz dzień. Wyszliśmy przestraszeni, wręcz przyglądaliśmy się kilkukrotnie jak przeciwnik nas mija. Efektem tego do przerwy przegrywaliśmy 1:8. Na szczęście w drugiej połowie trochę się ocknęliśmy i fragmentami wróciliśmy do gry z zeszłych tygodni. Poskutkowało to kilkoma ładnymi bramkami. Gdy wydawało się, że wróciliśmy do gry, niestety kolejne błędy w naszych szeregach uniemożliwiły nam to. Koniec końców przegrywamy 5-11. Biorąc pod uwagę fatalną pierwszą połowę i znaczą zmianę nastawienia w drugiej możemy czuć niedosyt. KM

Bramki: 20' Piasecki J., 31' Tikhomiroff W., 34' Piasecki J. - Osipowicz A., 39' Wojciechowski A. - Tikhomiroff W., 45' Piasecki J.

Skład: Usiński J.- Baryga J., Dondalski A. - Pieńczuk M., Winnicki J., Tikhomiroff W. - Wojciechowski A.

Wchodzący: Grzywiński I., Piasecki J., Osipowicz A., Padabed A.

2020-10-25

Mecz ligowy KS Drukarz Warszawa

Dzisiejszego popołudnia wyjątkowo rozgrywaliśmy swój domowy mecz w Ząbkach. Gościem była drużyna Drukarza Warszawa. Pogoda do grania była świetna. Od początku chcieliśmy pokazać przeciwnikowi, że nie będzie taryfy ulgowej i już po siedmiu minutach gry wygrywaliśmy dwoma bramkami. Bardzo dobrze radziliśmy sobie zarówno w grze na małej przestrzeni jak i w wydłużaniu pola gry. Przynosiło to efekty w postaci kolejnych bramek dla naszej drużyny. Do przerwy prowadziliśmy aż 7:0. Wynik całkowicie oddaje przebieg pierwszej połowy. Na drugą połowę wyszliśmy z nastawieniem na kontynuację dobrej gry z przed przerwy. Niestety nie do końca nam się to udało. Tempo gry znacznie spadło, widać było rozluźnienie w naszych szykach. W drugiej połowie dołożyliśmy jeszcze tylko trzy trafienia i kończymy ostatecznie mecz wygrywając dwucyfrowo. KM

K.S. Delta Warszawa - KS Drukarz Warszawa 10:0 (7:0)

Bramki: 3' Pudełek P. - Kanclerski M., 7' Kowalski K. - Kanclerski M., 21' Przewodowski S. - Kowalski K., 24' Pudełek P. - Stańczyk K., 32' Pudełek P. - Stańczyk K., 37' Stańczyk K. - Pudełek P., 44' Stańczyk K. - Kanclerski M., 49' Pudełek P. - Witan D., 60' Moraczyński L. - Kowalski K., 90' Kowalski K. - Lis T.

Skład: Jerke M. - Rosłoniec D. (60' Kulikowski A.), Konanau M., Kowalski K. - Kanclerski M.(55' Lis T.), Zubek P.(65' Ślażyński A.), Jabłoński P. ( 65' Kujawa S.), Stańczyk K., Witan D. (55' Szczepaniak J.), - Przewodowski S.(50' Wróbel J.), Pudełek P.(55' Moraczyński L.)

2020-10-25

W dzisiejsze słoneczne popołudnie spotkaliśmy się na zbiórce przedmeczowej, aby rozegrać ostatnie spotkanie w tym roku w Wewnętrznej Lidze Orlików. Rywalem byli nasi klubowi koledzy z Górnego Mokotowa. Początek spotkania był bardzo wyrównany, długo utrzymywał się bezbramkowy wynik. W 9 minucie Szymon po dośrodkowaniu Tymona zamyka akcje i daje nam prowadzenie, którego nie oddaliśmy już do końca meczu. Całe spotkanie gramy uważnie w obronie, nasz kapitan Rysiek rozbijał każdą akcję ofensywną rywali. Dużo biegamy i ciężko pracujemy na całym boisku. Z minuty na minutę powiększamy naszą przewagę, gramy bardzo pewnie i skutecznie. Mecz kończy się naszym zwycięstwem. Brawa dla też naszych rywali i przyjaciół klubowych z Górnego Mokotowa, którzy dzielnie walczyli mieli też swoje okazje do strzelenia bramek. My dzisiaj udowodniliśmy, że jesteśmy zespołem, w którym panuje dobra atmosfera. Potrafimy się dobrze bawić i grać w piłkę nożną. Brawa diabełki, jeszcze raz dziękuję każdemu zawodnikowi za wylany pot i postawę na boisku. KS

Bramki: 9’ Jarzyński Sz.- Sentkowski T., 18’ Ziętek F.- Burda M., 27’ Sentkowski T., 30’ Jarzyński Sz.- Ziętek F., 31’ Sentkowski T., 43’ Sentkowski T., 47’ Sentkowski T., 49’ Kołakowski J.- Strumik J., 51’ Sentkowski T.

Skład: Olejniczak F.- Burda M., Szełemej R.- Jarzyński Sz., Janiszewski O., Sentkowski T.- Kołakowski J.

Wchodzący: Ziętek F.,  Strumik J., Sulik L., Grzelak J., Matoszka M.

Następny przystanek – Przystanek Cafe JEZIORNA 2.

Autobus miejski, czyli pojazd służący do przewozu dużej liczby osób na stosunkowo krótkich trasach. Taką postać autobusu zna każdy człowiek na świecie, który chociaż raz miał okazję takim wehikułem podróżować. Kiedy podczas jazdy waszym następnym przystankiem okaże się – „Przystanek Cafe” ulica JEZIORNA 2 – nic co dotychczas znaliście nie będzie już takie samo.

Ogłaszamy koniec biletów, kasowników, „kanarów”, duchoty, zaparowanych szyb i wiecznego ścisku. W Przystanek Cafe gwarantujemy wspaniałą przyjacielską atmosferę, dobre jedzenie i doborowe towarzystwo, a to wszystko otrzymacie bez ważnego biletu.

Nasz autobus był prawdziwym autobusem miejskim. Przeszedł wielką transformację, która zmieniła jego wnętrze na nietypową, jak na znane wam uroki kawiarnię. Z zewnątrz przypominamy miejskie autobusy jeżdżące po Warszawie, jednak po wejściu do środka widać już ogromną różnicę.

Zainspirowani przedwojenną Warszawą, oraz zakochani we współczesnej stolicy Polski, chcieliśmy oddać urok naszego miasta. W Przystanek Cafe znajdziecie pocztówki, albumy oraz książki z widokami starej, jak i tej obecnej Warszawy.

Naszym atutem jest również duży teren zielony. Przystanek Cafe mieści się na terenie Klubu Sportowego Delta Warszawa. Do dyspozycji mamy zadbany trawnik, na którym miejsce dla siebie znajdą zarówno fani relaksu, jak i fani aktywnego wypoczynku.

Zapraszamy wszystkich na niezapomnianą „przejażdżkę” naszym pięknym żółto-czerwonym autobusem. Jeśli zatem ktoś zada pytanie: Jaki jest następny przystanek? Odpowiedź będzie jedna: „Przystanek Cafe” ulica Jeziorna 2.

NIECZYNNE

Zapraszamy wiosną 2020!

"Kabaret FEST - Telefon"

"Race of Champions"

"Santa Baby"

Wszystkie filmy z udziałem Przystanku znajdziecie na naszym kanale YouTube - PrzystanekCafe

Cały dochód uzyskany z prowadzenia kawiarni "Przystanek Cafe" przeznaczony jest na działalnośœć statutową Klubu Sportowego Delta Warszawa. ©2012 K.S. Delta Warszawa