Powołania 2010 Górny Mokotów

2010 Górny Mokotów
Mecz ligowy z KS Ursynów

21-06-2021 (poniedziałek) 18:50, ul. Wałbrzyska 5, Warszawa
Zbiórka 21-06-2021 (poniedziałek) 18:25, ul. Wałbrzyska 5, Warszawa, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)

Zawodnicy: Bobiv Antonio, Domoradzki Mateusz, Gajowniczek Niko, Golema Adam, Hristovski Borjan, Jarmuż Jakub, Kaczorowski Franciszek, Krajewski Patryk, Kubicki Sebastian, Lukić Marko, Mówka Łukasz, Wakieć Leon, Wierzbicki Wiktor, Wójciak Nikodem, Wroński Mateusz, zawodnik testowany

Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia).
2021-06-20

Mini EURO

W dniu dzisiejszym rozegraliśmy ostatni w tym sezonie piłkarskim klubowy turniej - Mini EURO. Pogoda była wspaniała, słońce i niebieskie niebo. Pomimo wysokiej temperatury mieliśmy wielu uczestników niczym nie zrażonych. Oprócz naszych chłopców mieliśmy też zawodników z klubów partnerskich co bardzo nas cieszy. Jak przy każdej edycji dominowała dobra zabawa i uśmiech. Dla najmłodszych jest to najlepsza zachęta do dalszej pracy.

2021-06-20

Mecz ligowy z STF Champion

W słoneczną niedzielę stawiliśmy się na boisku przy ul. Wawelskiej aby rozegrać mecz ligowy z STF Champion. Rywalizację rozpoczęliśmy od mocnego uderzenia w postaci dwóch bramek w pierwszych minutach spotkania. Z biegiem czasu nasza przewaga się powiększała i tworzyliśmy coraz więcej okazji na podwyższenie rezultatu. Staraliśmy dużo operować piłką, żeby goście musieli za nią biegać. Taka taktyka się opłaciła, bo rywal w drugiej części meczu opadł z sił, a my mieliśmy większą swobodę w swoich atakach. Dołożyliśmy kolejne trafienia i przypieczętowaliśmy zasłużone zwycięstwo. Przed nami ostatni mecz, w którym zwycięstwo może dać nam upragnione zwycięstwo w całej lidze. DP

K.S. Delta Warszawa GM – STF Champion 11:2 (5:1)

Bramki: 1' Matejuk M., 3' Mrowiński L. 17' Dzięciołowski T. - Stec F., 21' Mrowiński L. - Matejuk M., 29' Dzięciołowski T. - Sajkowski J., 31' Mrowiński L., 33' Trzos-Rastawiecki J., 35' Trzos-Rastawiecki J. - Stec F., 38' Dzięciołowski T. - Mrowiński L., 40' Dzięciołowski T. - Kamiński M., 58' Mrowiński L. - Stec F.

Skład: Kucharczyk K. - Obszyński F., Trzos-Rastawiecki J. - Matejuk M., Stec F., Mrowiński L. - Dzięciołowski T.

Wchodzący: Kamiński M., Klein S., Sajkowski J.

2021-06-19

Mecz ligowy z MOSiR Mińsk Mazowiecki

W sobotni poranek wybraliśmy się do Mińska Mazowieckiego na mecz z miejscową drużyną MOSiR Mińsk Mazowiecki. Przedostatnie spotkanie sezonu 2020/2021 odbyło się w fatalnych warunkach pogodowych i szczerze podziwiam dyspozycję zawodników obu zespołów. Z naszej strony był to niezły mecz. Momentami potrafiliśmy super utrzymać się przy piłce i stworzyć wielopodaniowy atak pozycyjny. Po jednym z nich bramkę, jak się później okazało na wagę zwycięstwa, zdobył Łukasz Mulawa. Z drugiej strony przeplataliśmy dobre momenty z bardzo prostymi i niewymuszonymi błędami. Dziś zrzucam to na garb pogody i ciężkiego spotkania, jednak musimy analizować nasze poczynania i starać się aby takie rzeczy powtarzały się jak najrzadziej. Finalnie z Mińska Mazowieckiego wywozimy trzy punkty i szykujemy się do ostatniego pojedynku w tym sezonie, w którym zmierzymy się na własnym stadionie z Varsovią. KT

MOSiR Mińsk Mazowiecki – K.S. Delta Warszawa 0:1 (0:1)

Bramka: 20’ Mulawa Ł. – Michalski P.

Skład: Rychlica K. – Kusak A., Król K., Zaleski J. – Lubelski M., Ede B., Hoppe M., Mućko M. – Plewka I. – Mulawa Ł., Michalski P.

Wchodzący: Sobota M., Sauś M., Lis T., Sikorski F, Shamaryn S.

2021-06-19

Mecz ligowy z Victorią Sulejówek

Zakończyliśmy rundę wiosenną. W ostatniej kolejce zmierzyliśmy się z Victorią Sulejówek, która zamyka tabelę ligową. Było upalnie i duszno, ale miało to być w tym meczu naszą przewagą, nie problemem. Chcieliśmy utrzymywać się przy piłce i zmuszać rywali do intensywnej pracy w obronie. Początkowo gospodarze oddali nam przestrzeń i mieliśmy sporo miejsca by budować ataki. Jednak jakość techniczna naszych działań pozostawiała wiele do życzenia. Kilkukrotnie popełniliśmy bardzo proste błędy i zachęciliśmy Victorię do nieco wyższego bronienia. Już w 6 minucie to oni cieszyli się ze zdobycia prowadzenia. Stracona bramka nie wpłynęła na nasze nastawienie, ani nie wymusiła zmiany założeń. Warto pochwalić dziś naszą grę w wysokim pressingu. Świadome działania w bronieniu na połowie rywali pozwoliły nam nie tylko wyrównać ale także wyjść na prowadzenie. W 10 minucie strzelił Wieczor, a w 29 Krystek. Obie sytuacje wyniknęły z odbioru w bocznym sektorze. Po przerwie byliśmy pewni, że mecz wygramy, ale bardzo zależało nam na stylu gry. Niestety wiele elementów dziś nie wyglądało tak jak należy. Zaliczyliśmy sporo poważnych błędów, ale mimo to udało nam się podwyższyć prowadzenie. W końcówce nasz napastnik skompletował hattricka i mecz zakończył się wysokim prowadzeniem. Brawo chłopcy. Zawsze będę z Was dumny, ale nie możemy osiadać na laurach. Musimy być świadomi swoich deficytów, bo przed nami mnóstwo pracy. Nie będziemy się nudzić. TT

Victoria Sulejówek – K.S. Delta Warszawa 1:4 (1:2)

Bramki: 10’ Wieczorkowski M. – Kaczmarczyk M., 29’ Zawisza K. – Milanowski J., 55’ Wieczorkowski M. – Tarkowski A., 62’ Wieczorkowski M. – Zieliński-Bąbka A.

Skład: Rączka A. – Średziński S., Kurabiowski M., Gągór T. – Tarkowski A., Zadrożny M., Kornacki I., Kaczmarczyk M. – Wieczorkowski M.

Wchodzący: Konieczny F., Król R., Milanowski J. Zawisza K., Zieliński-Bąbka A., Żmuda J.

2021-06-19

Mecz ligowy z Mazurem Radzymin

Dzisiaj o 15:30 na naszym boisku klubowym przy ul. Jeziornej, mierzyły się dwie drużyny z taką samą liczbą punktów na koncie, co za tym idzie będące na czele tabeli. Pogoda nie ułatwiała działań boiskowych, gdyż ciężko było w 100% funkcjonować przy 35 stopniowym upale. Z przyczyn nikomu nie znanych na meczu nie pojawił się sędzia. Od początku widać było napięcie w obu zespołach. Pierwsza połowa zdecydowanie była pod naszą kontrolą. Udało nam się wyjść na prowadzenie w 18 minucie i do przerwy taki wynik się utrzymał. Mimo kilku dogodnych sytuacji do podwyższenia, to przeciwnik w ostatniej akcji pierwszej połowy miał kapitalną sytuację do wyrównania, na szczęście dla nas sytuacja to pozostałe nie wykorzystana. Drugą połowę zaczęliśmy od mocnego uderzenia, gdyż po trzech minutach podwyższyliśmy prowadzenie. Po tej bramce graliśmy już spokojniej i pewniej, co przekładało się na dominację na boisku. W 60 minucie prowadziliśmy już 3:0, a chwile później dołożyliśmy kolejne trafienie. Przeciwnik próbował jeszcze pojedynczych zrywów i kilkukrotnie zagroził naszej bramce. Ostatecznie zasłużenie wygrywamy 4:0 i umacniamy się na pierwszym miejscu w tabeli. Na uwagę zasługuje, że przy dwóch bramkach brał udział zawodnik zespołu 2006, a przy jednej zawodnik z zespołu 2007. Brawo chłopaki! KM

K.S. Delta Warszawa - Mazur Radzymin 4:0 (1:0)

Bramki: 18' Kowalski K. - Konanau M., 48' Konanau, 60' Pudełek P. - Kaczyński S., 67' Stańczyk K. - Frączek K.

Skład: Jerke M., Górka M., Rosłoniec D. (60' Wróbel J.), Kowalski K.- Kanclerski M. (70' Witan D.), Zubek P., Konanau M. (70' Ślażyński A.), Stańczyk K., Kaczyński S. (70' Moraczyński L.) - Pudełek P.(65' Frączek K.), Przewodowski S. (60' Szczepaniak J.)

Następny przystanek – Przystanek Cafe JEZIORNA 2.

Autobus miejski, czyli pojazd służący do przewozu dużej liczby osób na stosunkowo krótkich trasach. Taką postać autobusu zna każdy człowiek na świecie, który chociaż raz miał okazję takim wehikułem podróżować. Kiedy podczas jazdy waszym następnym przystankiem okaże się – „Przystanek Cafe” ulica JEZIORNA 2 – nic co dotychczas znaliście nie będzie już takie samo.

Ogłaszamy koniec biletów, kasowników, „kanarów”, duchoty, zaparowanych szyb i wiecznego ścisku. W Przystanek Cafe gwarantujemy wspaniałą przyjacielską atmosferę, dobre jedzenie i doborowe towarzystwo, a to wszystko otrzymacie bez ważnego biletu.

Nasz autobus był prawdziwym autobusem miejskim. Przeszedł wielką transformację, która zmieniła jego wnętrze na nietypową, jak na znane wam uroki kawiarnię. Z zewnątrz przypominamy miejskie autobusy jeżdżące po Warszawie, jednak po wejściu do środka widać już ogromną różnicę.

Zainspirowani przedwojenną Warszawą, oraz zakochani we współczesnej stolicy Polski, chcieliśmy oddać urok naszego miasta. W Przystanek Cafe znajdziecie pocztówki, albumy oraz książki z widokami starej, jak i tej obecnej Warszawy.

Naszym atutem jest również duży teren zielony. Przystanek Cafe mieści się na terenie Klubu Sportowego Delta Warszawa. Do dyspozycji mamy zadbany trawnik, na którym miejsce dla siebie znajdą zarówno fani relaksu, jak i fani aktywnego wypoczynku.

Zapraszamy wszystkich na niezapomnianą „przejażdżkę” naszym pięknym żółto-czerwonym autobusem. Jeśli zatem ktoś zada pytanie: Jaki jest następny przystanek? Odpowiedź będzie jedna: „Przystanek Cafe” ulica Jeziorna 2.

NIECZYNNE

Zapraszamy wiosną 2020!

"Kabaret FEST - Telefon"

"Race of Champions"

"Santa Baby"

Wszystkie filmy z udziałem Przystanku znajdziecie na naszym kanale YouTube - PrzystanekCafe

Cały dochód uzyskany z prowadzenia kawiarni "Przystanek Cafe" przeznaczony jest na działalnośœć statutową Klubu Sportowego Delta Warszawa. ©2012 K.S. Delta Warszawa