2019-09-18

Zgrupowanie Szkoleniowe - Kraków

Zbiórka dla chłopców wyjeżdżających 27-09-2019 (piątek), ul. Jeziorna 2 - 8:00

UWAGA ! Wszyscy jedziemy w koszulkach klubowych!!!

Przypominamy, że należy zabrać ze sobą:
- Legitymacja (lub inny dokument ze zdjęciem)
- Sprzęt treningowy na boisko (getry, spodenki, koszulki, bluza treningowa, spodnie treningowe, ortalion, korki, ochraniacze)
- Sprzęt reprezentacyjny (torba, plecak, worek na buty, ręcznik klubowy) – kto co ma
- Czerwone koszulki klubowe (różne wersje), na wyjeździe chodzimy tylko w tych koszulkach
- Spodenki kąpielowe na basen i czepek oraz dodtkowy ręcznik na basen
- Odzież pozostała według uznania
- Obowiązkowo zabieramy ręcznik, klapki, środki do higieny osobistej
- Suchy prowiant na drogę (nie słodycze), często się zdarza, że rodzice dają różne słodycze co jest zabronione i będzie rygorystycznie przestrzegane
- Drobne na zakup wody i napojów na mecz oraz prywatne wydatki

Planowany powrót 29-09-2019 (niedziela), ul. Jeziorna 2 – około 17:00

Prosimy w przypadku wątpliwości i pytań o kontakt z bezpośrednim trenerem lub z innym przedstawicielem klubu.

2019-09-15

Sparing z Wigrami Suwałki

W niedzielne przedpołudnie zebraliśmy się na stadionie przy ul. Jeziornej, aby rozegrać mecz sparingowy z zespołem Wigry Suwałki. Spotkanie rozpoczęliśmy od mocnego uderzenia i już w pierwszej akcji objęliśmy prowadzenie. W następnych też stroną przeważającą byli zawodnicy w czerwonych koszulkach, czego efektem były kolejne zdobycze bramkowe. Goście mieli problemy z przedostaniem się pod nasze pole karne, co nieco uśpiło naszego bramkarza i w jednej z akcji dał się zaskoczyć strzałem z dalszej odległości. W dalszej części meczu nadal stroną dominującą były Diabełki, które raz po raz starały się powiększyć swój bilans bramkowy. Ostatecznie mecz zakończył się zasłużonym zwycięstwem Delty, a my cieszymy się z kolejnego wartościowego doświadczenia. DP

K.S. Delta Warszawa – Wigry Suwałki 20:5 (13:3)

Bramki: 1’ Barański j. – Kwiatkowski A., 2’ Arruza T. - Serokin S., 5’ Kwiatkowski A. - Kasprzykowski S., 8’ Barański J. - Zarzycki F., 11’ Arruza T., 16’ Gendaj G. - Kotowski A., 21’ Kotowski A., 24’ Zarzycki F., 25’ Serokin S. - Kwiatkowski A., 26’ Kasprzykowski S., 28’ Kotowski A. - Kwiatkowski A., 29’ Kasprzykowski S., 34’ Arruza T. - Gendaj G., 58’ Arruza T., 64’ Puna K. - Kotowski A., 72’ Zarzycki F. - Serokin S., 74’ Serokin – Kotowski A., 76’ Kotowski A. - Zarzycki F., 77’ Kotowski A. - Serokin S., 78’ Mech W. - Serokin S.

Skład: Mech W. - Serokin S., Kasprzykowski S. - Arruza T., Zarzycki F., Kwiatkowski A. - Barański J.

Wchodzący: Gendaj G., Puna K., Kotowski A.

2019-09-15

Mecz ligowy z WAF Warszawa (II zespół)

Drugie spotkanie Wewnętrznej Ligi Żaków rozegraliśmy z zespołem Warszawskiej Akademii Futbolu. Mecz rozpoczął się od ataków gości, jednak skutecznie zapobiegliśmy zagrożeniu pod naszą bramką. W kolejnych minutach Diabełki zaczęły coraz bardziej dochodzić do głosu i przewaga z minuty na minutę rosła na naszą korzyść. Dzięki dobrej grze udało nam się zdobyć cztery bramki, nie tracąc przy tym ani jednej. W drugiej połowie nasza przewaga na boisku się utrzymuje i rywal om mimo wielu prób nie udało się skutecznie zagrozić naszej bramce. Z kolei nasi chłopcy dokładają kolejne trafienia czym pieczętują zasłużone zwycięstwo w dzisiejszym spotkaniu. DP

K.S. Delta Warszawa – WAF Warszawa 12:0 (4:0)

Bramki: 7’ Klein S., 12’ Pomorski W., 13’ Pomorski W. - Klein S., 20’ Klein S. - Tokarzewski J., 31’ Pióro K., 33’ Masiul P., 42’ Sobczyński S. - Klein S., 46’ Pióro K., 55’ Pióro K. - Gromadzki P., 57’ Pióro K., 58’ Gromadzki P. - Masiul P., 59’ Sobczyński S. - Klein S.

Skład: Mech W. - Serokin S., Kasprzykowski S. - Arruza T., Zarzycki F., Kwiatkowski A. - Barański J.

Wchodzący: Gendaj G., Puna K., Kotowski A.

2019-09-15

Zgrupowanie Szkoleniowe - Kraków

Wszystkie szczegóły gier kontrolnych w Krakowie już są znane. Najpierw gramy z Wisłą Kraków, potem z Pogonią Kraków. Mamy zatem bardzo dobrych rywali i chłopcy będą się mogli zmęczyć. Dlatego w planie jak wszyscy wiedzą mamy wizytę w Parku Wodnym i Muzeum Lotnictwa, o zabytkach Krakowa już przemilczymy.

2019-09-15

Mecz ligowy z K.S. Delta Warszawa WI

W dniu dzisiejszym rozegraliśmy drugi mecz w sezonie w ramach  Wewnętrznej Ligi Żaków, a naszym przeciwnikiem byli nasi klubowi koledzy z Wilanowa. W stosunku do meczu poprzedniego widać wyraźnie było poprawę jakości naszej gry. Wprawdzie mecz rozpoczął się od straty dwóch bramek ale potrafiliśmy się podnieść i w konsekwencji wyjść na dwubramkowe prowadzenie. Następnie brak stanowczości w naszych poczynaniach defensywnych jak i odrobina szczęścia przeciwnika doprowadziła do remisu, który utrzymywał się do końca spotkania. Dosłownie w ostatnich sekundach spotkania tracimy bramkę i przegrywamy dzisiejsze spotkanie, co warte podkreślenia, po bardzo dobrej grze. ŁSZ

K.S. Delta Warszawa WI - K.S. Delta Warszawa O 6:5 (2:3)

Bramki: 13' Mędrzejewski I., 16' Mędrzejewski I., 17' Mędrzejewski I., 37' Mędrzejewski I.

Skład: Przyborek W., - Pstrągowski R., Hanczak P. - Graniak J., Mędrzejewski I., Wiśniewski B. - Kowalewicz K.

Wchodzący: Lipiński K.

2019-09-15

Mecz ligowy z UKS 141 Warszawa

W niedzielne południe rozegraliśmy drugi mecz w sezonie w ramach  Wewnętrznej Ligi Orlików, a naszym przeciwnikiem była drużyna  UKS 141 Warszawa. Od samego początku widać było nerwowość w poczynaniach chłopców co doprowadziło do szybkiej straty dwóch bramek. Po opanowaniu nerwów potrafiliśmy przenieść ciężar gry na stronę przeciwnika i doprowadzić do remisu. Niestety bardzo duża liczba naszych błędów w wyprowadzeniu piłki zakończyła się stratą wielu bramek. Dzisiejszy mecz pokazał nam idealnie, że braki w koncentracji podczas treningów prowadzą do obniżenia jakości naszej gry podczas rozgrywek. ŁSZ

K.S. Delta Warszawa GM - UKS 141 Warszawa 3:11 (2:5)

Bramki: 10' Pieńczuk M., 20' Piasecki J. - Pieńczuk M., 52' Pieńczuk M.

Skład: Padabed A. - Baryga J., Pietrowiak Sz., - Grzywiński I., Hapanowicz W., Pieńczuk M. - Piasecki J.

Wchodzący: Dondalski A., Stenzel R.


Następny przystanek – Przystanek Cafe JEZIORNA 2.

Autobus miejski, czyli pojazd służący do przewozu dużej liczby osób na stosunkowo krótkich trasach. Taką postać autobusu zna każdy człowiek na świecie, który chociaż raz miał okazję takim wehikułem podróżować. Kiedy podczas jazdy waszym następnym przystankiem okaże się – „Przystanek Cafe” ulica JEZIORNA 2 – nic co dotychczas znaliście nie będzie już takie samo.

Ogłaszamy koniec biletów, kasowników, „kanarów”, duchoty, zaparowanych szyb i wiecznego ścisku. W Przystanek Cafe gwarantujemy wspaniałą przyjacielską atmosferę, dobre jedzenie i doborowe towarzystwo, a to wszystko otrzymacie bez ważnego biletu.Nasz autobus był prawdziwym autobusem miejskim. Przeszedł wielką transformację, która zmieniła jego wnętrze na nietypową, jak na znane wam uroki kawiarnię. Z zewnątrz przypominamy miejskie autobusy jeżdżące po Warszawie, jednak po wejściu do środka widać już ogromną różnicę.

Zainspirowani przedwojenną Warszawą, oraz zakochani we współczesnej stolicy Polski, chcieliśmy oddać urok naszego miasta. W Przystanek Cafe znajdziecie pocztówki, albumy oraz książki z widokami starej, jak i tej obecnej Warszawy.

Naszym atutem jest również duży teren zielony. Przystanek Cafe mieści się na terenie Klubu Sportowego Delta Warszawa. Do dyspozycji mamy zadbany trawnik, na którym miejsce dla siebie znajdą zarówno fani relaksu, jak i fani aktywnego wypoczynku.

Zapraszamy wszystkich na niezapomnianą „przejażdżkę” naszym pięknym żółto-czerwonym autobusem. Jeśli zatem ktoś zada pytanie: Jaki jest następny przystanek? Odpowiedź będzie jedna: „Przystanek Cafe” ulica Jeziorna 2.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek - 15:00 - 20:00
Sobota - Niedziela - 12:00 - 20:00


"Kabaret FEST - Telefon"


"Race of Champions"


"Santa Baby"


Wszystkie filmy z udziałem Przystanku znajdziecie na naszym kanale YouTube - PrzystanekCafe

Cały dochód uzyskany z prowadzenia kawiarni "Przystanek Cafe" przeznaczony jest na działalnośœć statutową Klubu Sportowego Delta Warszawa. ©2012 K.S. Delta Warszawa