2018-10-15

Zmiana wysokości składek

Od wielu lat obowiązujące w naszym klubie składki (opłaty administracyjno – członkowskie) pozostawały bez zmian. Niestety ostatni okres to bardzo duży wzrost różnych cen, co przekłada się bezpośrednio na nasz budżet. Największe różnice mamy przy wynajmie obiektów i obsłudze transportowej. Pojawiło się też bardzo dużo nowych kosztów jak obowiązek posiadania Inspektora Danych Osobowych, same płace trenerów też systematycznie rosną. W związku z tym zmuszeni jesteśmy nieznacznie podnieść wielkość opłat dla Członków Zawodników Klubu. Od listopada opłata administracyjno – członkowska wynosi 220,00 (dwieście dwadziescia) złotych i taką należy od tego miesiąca opłacać. Bez zmian pozostaje opłata dla Członków Zawodników Klubu w wieku „przedszkolnym” i grających w drużynach „przedszkolnych”. Utrzymujemy również brak pobierania opłat za szkolenie. Niniejsza zmiana uwzględniona jest już w Regulamini SPN, który został w zakładce "Klub" zmieniony.

Mamy nadzieję, że wszyscy przyjmą to ze zrozumieniem. Klub nasz stara się aby jakość szkolenia była u nas wysoka, z drugiej strony nie mamy żadnych opłat ukrytych co praktykowane jest praktycznie we wszystkich innych klubach, które w ten sposób ściągają spore środki. U nas wszelkie udziały w turniejach i zawodach, zakup piłek czy innego sprzętu oraz wszelkie ubezpieczenia są  po naszej stronie. Zwrócić też chcemy uwagę, że większość grup treningowych ma nie jednego, a dwóch trenerów co w oczywisty sposób zwiększa koszty. Najmłodsze drużyny bardzo często dzielone są na dwie grupy aby było łatwiej uczyć chłopców co w wiadomy sposób również generuje wzrost ich utrzymania. Mając to wszystko na uwadze jeszcze raz prosimy o zrozumienie.

2018-10-08

Zgrupowanie Szkoleniowe - Lwów (Ukraina)

Trenerzy prowadzący zespoły mają już wszystkie informacje dotyczące zgrupowania na Ukrainie i wiedzą, kto z pośród zawodników jedzie na ten wyjazd. Gramy  po dwa sparingi z najlepszą akademią ukraińską Karpaty Lwów.

Rodzice zawodników wyjeżdzających dokonują wpłat jak zawsze na konto, w treści przelewu podając: nazwisko chłopca, rocznik drużyny w której gra i dopisek „Lwów”. Przypominamy, że wszyscy zawodnicy muszą mieć odpowiedni sprzęt treningowy (w tym czapki i rękawiczki) dla tej pory roku oraz  sprzęt reprezentacyjny oraz ręczniki klubowe (sugerujemy zabranie równiez kurtek zimowych).

Zespoły: 20042006
Wpłata do 31-10-2018  w wysokości 570,00
Z uwagi na konieczność wcześniejszego opłacenia pobytu i ustalenia szczegółów termin ten jest nieprzekraczalny!

2018-10-01

Zimowe obozy - Sobolew 2019

Trenerzy prowadzący zespoły mają już wszystkie informacje dotyczące zimowych obozów w Sobolewie. Wpłat dokonujemy na konto, na które wpłacane są składki, w treści przelewu podając: nazwisko chłopca, rocznik drużyny w której gra i dopisek „Obóz Sobolew”. Przypominamy, że obóz dotyczy wszystkich zawodników klubu niezależnie od miejsca treningu. W przypadku chęci uzyskania informacji proszę najpierw kontaktować się z trenerami prowadzącymi, a dopiero potem z klubem.

UWAGA! Do dnia wyjazdu muszą zostać dokonane i zarejestrowane wszelkie wpłaty, oraz wszyscy zawodnicy muszą mieć ważne badania lekarskie. W przypadku jeżeli dziecko musi mieć podawane leki przez Panią pielęgniarkę to rodzice muszą dostarczyć zaświadczenie lekarskie z określeniem leku i sposobu jego dawkowania.

Roczniki 200920102011, 2012 i młodsi
Pobyt od 26-01-2019 do 01-02-2019
Zadatek do 20-11-2018 (500,00), zapłata końcowa do 15-12-2018 (550,00)
Łączny koszt 1.050,00


Roczniki 2004200520062007 i 2008
Pobyt od 01-02-2019 do 10-02-2019
Zadatek do 20-11-2018 (620,00), zapłata końcowa do 15-12-2018 (800,00)
Łączny koszt 1.420,00

Zapisanie zawodnika odbywa się poprzez dokonanie zadatku i potem dokonanie zapłaty końcowej. UWAGA! Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

2018-09-19

WRDPP - sesja 19-09-2018

Wrześniowe posiedzenie Warszawskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego zakończone. Na wstępie pozytywnie zaopiniowaliśmy przesunięcia środków w budżecie Biura Sportu i Rekreacji. Kwota przesunięcia powstała ze zwrotów z dotacji, a przesunięta będzie na bezpłatne zajęcia rekreacyjne dla mieszkańców. W dalszym ciągu obrad po dyskusji i wniesieniu uwag pozytywnie zaopiniowaliśmy projekty uchwał dotyczące programu Wspierania Rodziny na lata 2019-2021, programu Przeciwdziałania Narkomanii na lata 2019-2021 oraz programu Przeciwdziałania Zakażeniom HIV na lata 2019-2021. Również pozytywnie Rada odniosła się do projektu uchwały dotyczącej odpłatności za pobyt w schroniskach dla bezdomnych. Wysłuchaliśmy dzisiaj również informacji dotyczącej wstępnego zarysu projektu związanego z dostępnością dla różnych grup o ograniczonym zakresie możliwości. Chodzi tu o dostępność w zakresie architektury, cyfryzacji, wydarzeń i dokumentacji. Niebawem projekt przechodził będzie różne konsultacje społeczne. Wygląda, że rodzi nam się kolejny sukces i to na skalę nie tylko krajową. Na zakończenie poruszyliśmy jeszcze kwestię zmiany dokumentów związanych z konkursami dotacyjnymi. Jest obawa, że druki nie są do końca dobrze dopracowane, a wejdą w życie w okresie bardzo newralgicznym dla organizacji pozarządowych. Kolejne obrady w październiku.

Andrzej Trzeciakowski
Prezes Zarządu K.S. Dleta Warszawa
Członek Warszawskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego
Członek Mazowieckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego

2018-09-19

Powołania 2011 czerwoni Praga Południe

2011 czerwoni Praga Południe
Turniej: Dziekan Cup
23-09-2018 (niedziela) 10.00, Warszawa, ul. Niegocińska 2a
Zbiórka 9.30, Warszawa, ul. Niegocińska 2a, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)

Zawodnicy: Bednarczyk Igor, Brzozowski Marek, Dembowski Michał, Dębkowski Adam, Matejuk Maciej, Muczko Dymitr, Pawełko Artur, Stępień Juliusz, Wróblewski Antoni

Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie  KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia).
2018-09-19

Powołania 2009 Wilanów

2009 Wilanów
Mecz ligowy z: WAF Warszawa
22-09-2018  (sobota) 16:30, Warszawa, ul. Uprawna 9/17
Zbiórka 15:45, Warszawa, ul. Uprawna 9/17, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)

Zawodnicy: Arruza-Jesionek Stanisław, Bożyczko Franciszek, Filipiak Maciej, Gdula Joachim, Iwański Aleksander, Kaczorek Mateusz, Owczarek Ignacy, Rączka Antoni, Ruciński Maciej, Stankiewicz Bartłomiej, Zarembiński Tobiasz, Zębik Antoni

Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia).

Następny przystanek – Przystanek Cafe JEZIORNA 2.

Autobus miejski, czyli pojazd służący do przewozu dużej liczby osób na stosunkowo krótkich trasach. Taką postać autobusu zna każdy człowiek na świecie, który chociaż raz miał okazję takim wehikułem podróżować. Kiedy podczas jazdy waszym następnym przystankiem okaże się – „Przystanek Cafe” ulica JEZIORNA 2 – nic co dotychczas znaliście nie będzie już takie samo.

Ogłaszamy koniec biletów, kasowników, „kanarów”, duchoty, zaparowanych szyb i wiecznego ścisku. W Przystanek Cafe gwarantujemy wspaniałą przyjacielską atmosferę, dobre jedzenie i doborowe towarzystwo, a to wszystko otrzymacie bez ważnego biletu.Nasz autobus był prawdziwym autobusem miejskim. Przeszedł wielką transformację, która zmieniła jego wnętrze na nietypową, jak na znane wam uroki kawiarnię. Z zewnątrz przypominamy miejskie autobusy jeżdżące po Warszawie, jednak po wejściu do środka widać już ogromną różnicę.

Zainspirowani przedwojenną Warszawą, oraz zakochani we współczesnej stolicy Polski, chcieliśmy oddać urok naszego miasta. W Przystanek Cafe znajdziecie pocztówki, albumy oraz książki z widokami starej, jak i tej obecnej Warszawy.

Naszym atutem jest również duży teren zielony. Przystanek Cafe mieści się na terenie Klubu Sportowego Delta Warszawa. Do dyspozycji mamy zadbany trawnik, na którym miejsce dla siebie znajdą zarówno fani relaksu, jak i fani aktywnego wypoczynku.

Zapraszamy wszystkich na niezapomnianą „przejażdżkę” naszym pięknym żółto-czerwonym autobusem. Jeśli zatem ktoś zada pytanie: Jaki jest następny przystanek? Odpowiedź będzie jedna: „Przystanek Cafe” ulica Jeziorna 2.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - 14:00 - 20:00
Wtorek - Piątek - 12:00 - 20:00
Sobota - Niedziela - 10:00 - 20:00


"Kabaret FEST - Telefon"


"Race of Champions"


"Santa Baby"


Wszystkie filmy z udziałem Przystanku znajdziecie na naszym kanale YouTube - PrzystanekCafe

Cały dochód uzyskany z prowadzenia kawiarni "Przystanek Cafe" przeznaczony jest na działalnośœć statutową Klubu Sportowego Delta Warszawa. ©2012 K.S. Delta Warszawa