2019-04-01

Nowy trener!

Dzisiejszy dzień to zapowiadana zmiana w zespole. Witamy trenera Piotra Komosę, który będzie teraz odpowiedzialny za zespół i życzymy tak jemu jak i wszystkich chłopcom dobrej współpracy.

2019-04-01

Nowy trener!

Dzisiejszy dzień to zapowiadana zmiana w zespole. Witamy trenera Łukasza Szczepańskiego, który będzie teraz odpowiedzialny za zespół i życzymy tak jemu jak i wszystkich chłopcom dobrej współpracy.

2019-03-25

Zgrupowanie Szkoleniowe - Lwów (Ukraina)

Trenerzy prowadzący zespoły 2008 2010 mają już wszystkie informacje dotyczące zgrupowania na Ukrainie. Wyjazd 28-04-2019, powrót 02-05-2019 (dokładne godziny podamy niebawem). Trenujemy i gramy  sparingi z Karpatami Lwów.

Rodzice zawodników wyjeżdzających dokonują wpłat jak zawsze na konto, w treści przelewu podając: nazwisko chłopca, rocznik drużyny w której gra i dopisek Lwów.

Przypominamy, że wszyscy zawodnicy muszą mieć na wyjazd odpowiedni sprzęt treningowy dla tej pory roku oraz pozostały sprzęt reprezentacyjny i ręczniki klubowe czy skarpetki.

Wpłata do 15-04-2019  w wysokości 720,00
UWAGA! Każdy z zawodników musi na wyjazd posiadać paszport ważny minimum do 03-08-2019.

2019-03-18

Kadra MZPN - 2008

Kolejny poniedziałek i znowu konsultacja kadra MZPN rocznika 2008. Tym razem wśród powołanych znalazła się trójka naszych diabełków: Patryk Łopong, Wojciech Palicki, Tymon Urbanek. Podobnie jak tydzień temu zawodnicy wzięli udział w treningu składającym się z różnych ćwiczeń. Naszym wychowankom gratulujemy dobrej postawy. Bez zwątpienia potwierdzili swój potencjał. Czekamy na kolejne powołania. SG

2019-03-18

Powołania 2008

2008
Sparing z Agape Białołęka

19-03-2019 (wtorek) 18:00 , Warszawa, ul. Erazma z Zakroczymia 15 (SP nr 344)
Zbiórka 19-03-2019 (wtorek) 17:30, Warszawa, ul. Erazma z Zakroczymia 15 (SP nr 344), w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)

Zawodnicy: Demski Tymoteusz, Faber Gaweł, Leśniak Adam, Łopong Patryk, Mikołajuk Maksymilian, Olech Maciej, Papaj Mikołaj, Rembacz Grzegorz, Urbanek Tymon, Wach Patryk, Zatorski Alan, Zawada Gustaw

Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia).
2019-03-18

Mini EURO

Serdecznie zapraszamy wszystkich chłopców urodzonych w latach 2013 i 2014 (nie zależnie od lokalizacji i drużyny) do udziału w specjalnym turnieju dla najmłodszych – Mini EURO. Chłopcy zostaną podzieleni na drużyny narodowe i będą rozgrywali między sobą zawody.

Spotykamy się w niedzielę 24-03-2019 (niedziela) o godzinie 11:40 na górnych boiskach Warszawianki. Podjechać można od góry i od dołu tak, jak bardziej pasuje zgodnie z miejscem zamieszkania (Merliniego lub Piaseczyńska).

Wchodzimy na boiska o 12:00
Planowane zakończenie 14:00

Turniej odbędzie się pod balonem na boisku ze sztuczną trawą, prosimy o zapewnienie chłopcom sportowej odzieży uwzględniającej, że pod balonem jest dużo cieplej niż na zewnątrz, jednak chłodniej niż na zwykłej hali.

W razie pytań proszę zgłaszać się do trenerów prowadzących.


Następny przystanek – Przystanek Cafe JEZIORNA 2.

Autobus miejski, czyli pojazd służący do przewozu dużej liczby osób na stosunkowo krótkich trasach. Taką postać autobusu zna każdy człowiek na świecie, który chociaż raz miał okazję takim wehikułem podróżować. Kiedy podczas jazdy waszym następnym przystankiem okaże się – „Przystanek Cafe” ulica JEZIORNA 2 – nic co dotychczas znaliście nie będzie już takie samo.

Ogłaszamy koniec biletów, kasowników, „kanarów”, duchoty, zaparowanych szyb i wiecznego ścisku. W Przystanek Cafe gwarantujemy wspaniałą przyjacielską atmosferę, dobre jedzenie i doborowe towarzystwo, a to wszystko otrzymacie bez ważnego biletu.Nasz autobus był prawdziwym autobusem miejskim. Przeszedł wielką transformację, która zmieniła jego wnętrze na nietypową, jak na znane wam uroki kawiarnię. Z zewnątrz przypominamy miejskie autobusy jeżdżące po Warszawie, jednak po wejściu do środka widać już ogromną różnicę.

Zainspirowani przedwojenną Warszawą, oraz zakochani we współczesnej stolicy Polski, chcieliśmy oddać urok naszego miasta. W Przystanek Cafe znajdziecie pocztówki, albumy oraz książki z widokami starej, jak i tej obecnej Warszawy.

Naszym atutem jest również duży teren zielony. Przystanek Cafe mieści się na terenie Klubu Sportowego Delta Warszawa. Do dyspozycji mamy zadbany trawnik, na którym miejsce dla siebie znajdą zarówno fani relaksu, jak i fani aktywnego wypoczynku.

Zapraszamy wszystkich na niezapomnianą „przejażdżkę” naszym pięknym żółto-czerwonym autobusem. Jeśli zatem ktoś zada pytanie: Jaki jest następny przystanek? Odpowiedź będzie jedna: „Przystanek Cafe” ulica Jeziorna 2.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - 14:00 - 20:00
Wtorek - Piątek - 12:00 - 20:00
Sobota - Niedziela - 10:00 - 20:00


"Kabaret FEST - Telefon"


"Race of Champions"


"Santa Baby"


Wszystkie filmy z udziałem Przystanku znajdziecie na naszym kanale YouTube - PrzystanekCafe

Cały dochód uzyskany z prowadzenia kawiarni "Przystanek Cafe" przeznaczony jest na działalnośœć statutową Klubu Sportowego Delta Warszawa. ©2012 K.S. Delta Warszawa