2018-12-17

Okiem trenera Krzysztofa Skoniecznego

Nasze zajęcia w 2018 r. dobiegły końca. Miniony rok to treningi, na których była wysoka frekwencja i dobra atmosfera. Nie można też narzekać na zaangażowanie i koncentracje podczas ćwiczeń. To wszystko bardzo zintegrowała chłopców, jesteśmy już nie zlepkiem zawodników tylko drużyną. Drużyną, która już gra mecze i bierze udział w turniejach Chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim zawodnikom za wspólny czas spędzony z piłka nożną. Rodzicom dziękuje za współpracę, którą oceniam bardzo wysoko, ale też za to, że dajecie swoim pociechom możliwość spełniania sportowych marzeń. Z okazji zbliżających się Świat życzę Państwu dużo zdrowia, rodzinnej atmosfery przy wigilijnym stole, oraz spełnienia marzeń w 2019 roku. KS

2018-12-17

Okiem trenera Krzysztofa Skoniecznego

Zakończyliśmy treningi w 2018 roku. Chłopcy chętnie przychodzili na zajęcia, powtarzaliśmy znane nam ćwiczenia, ale też poznawaliśmy nowe. Duża porcja zabawy podczas treningów, to uśmiech na twarzach małych diabełków. Efekty są spore gdyż chłopcy są cały czas odpowiednio skoncentrowani i skupieni podczas zajęć, tak trzymać! Kończąc z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia pragnę złożyć życzenia zdrowych, pogodnych Świąt, miłych rozmów w gronie rodzinnym i przyjaciół oraz spełnienia marzeń w nowym 2019 roku. Do zobaczenia na treningach. KS

2018-12-17

Okiem trenera Damiana Szczygielskiego

Ostatni miesiąc naszej pracy w 2018 roku za nami. Po osiągnięciu naszego celu w listopadzie, grudzień był znacznie mniej intensywny i emocjonujący. Zachowaliśmy odpowiednią intensywność podczas treningów, ale byliśmy mniej aktywni jeśli chodzi o gry. Mimo to, sparing z Piasecznem i mecz wewnętrzny dały nam wiele materiału do analizy. Obserwując sytuację w naszym zespole trochę zaczyna mnie ona zastanawiać. Osiągnęliśmy coś wielkiego jako drużyna, ale sukces ten nie oznacza, że już jesteśmy wielkimi piłkarzami. Okazuje się jednak, że mamy ogromne wymagania w stosunku do życia i otoczenia, a niewiele dajemy w zamian. Kluczem do każdego sukcesu w życiu jest odpowiednia ilość pokory i ciężkiej pracy, szczególnie na tym etapie. Nikt za kilka lat nie będzie pamiętał naszych dzisiejszych sukcesów, liczyć się będzie tylko ilu z was zagra kiedyś zawodowo w piłkę. I jeśli ktoś naprawdę chcę to osiągnąć to radzę zmienić nastawienie i podejście. Czasami warto spojrzeć na to jak się pracuje na treningu, a nie na to kto poza mną popełnił błędy czy kto zagrał dłużej, a kto krócej. Takie myślenie napędza frustrację, która na pewno przeszkadza potem w grze. W ostatniej rozmowie z jednym z byłych reprezentantów Polski usłyszałem takie zdanie - „Trenerze, to, czy chłopcy zostaną piłkarzami, nie zależy ani od Trenera, ani od Rodzica. Trener może uczyć, rodzic wspierać. To czy ktoś zostanie piłkarzem zależy tylko od danego zawodnika”. Radzę zatem wszystkim, tak rodzicom, jak i zawodnikom przemyśleć te słowa. Mam nadzieję, że razem z Nowym Rokiem podejście niektórych osób się zmieni. Na pewno pomoże to wszystkim w rozwoju. I poszczególnym zawodnikom jak i całej drużynie. A im lepiej grająca drużyna tym łatwiej zostać zawodowym piłkarzem. Kończąc składam wszystkim związanym z naszą drużyną jak i całym klubem wspaniałego czasu spędzonego z bliskimi podczas Świąt, a w Nowym Roku spełnienia wszystkich marzeń. Oby nadchodzący rok 2019 był dla nas wszystkich jeszcze lepszy! DSZ

2018-12-13

Powołania 2009 Praga Południe

2009 Praga Południe
Turniej OSIR Włochy Cup

15-12-2018 (sobota) 08.30 , ul.Gladka 18, OSIR Włochy
Zbiórka 15-12-2018 (sobota) 08.00, ul.Gladka 18, OSIR Włochy, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)

Zawodnicy: Baryga Jakub, Dauvergne Aurelien, Dondalski Aleksander, Dzidowski Antoni, Galas Franciszek, Gławnicki Fabian, Krzemień-Martins Alexander, Tikhomiroff Wiktor, Żakowski Wiktor

Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia).
2018-12-13

Powołania 2009

2009
Sparing z MKS Piast Piastów

16-12-2018 (niedziela) 17:00 , Warszawa, ul. Księcia Bolesława 1/3
Zbiórka 16-12-2018 (niedziela) 16:15, Warszawa, ul. Księcia Bolesława 1/3, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)

Zawodnicy: Ciempiel Victor, Friedel David, Konieczny Franciszek, Lah Julian, Lubieniecki Oskar, Stefański Michał, Tarkowski Adam, Woźniak Szymon, Zawisza Krystian, Zieliński-Bąbka Aleksander

Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia).
2018-12-13

Powołania 2006

2006
Mecz wewnętrzny z 2006

15-12-2018 (sobota) 15:00 , Warszawa, ul. Bytnara 19
Zbiórka 15-12-2018 (sobota) 14:40, Warszawa, ul. Bytnara 19, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)

Zawodnicy: Bakhno Matsvei, Czwartosz Antoni, Duk Kacper, Ede Bright, Gawarecki Kacper, Hoppe Mateusz, Horodeński Szymon, Jerke Michał, Joński Jan, Kasprzykowski Kacper, Konanau Maksim, Krzeczunowicz Antoni, Lubelski Maciej, Mackiewicz Mikołaj, Michalski Paweł, Mućko Maksymilian, Plewka Igor, Sikorski Filip, Woźniak Alex

Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie HALÓWKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia).

Następny przystanek – Przystanek Cafe JEZIORNA 2.

Autobus miejski, czyli pojazd służący do przewozu dużej liczby osób na stosunkowo krótkich trasach. Taką postać autobusu zna każdy człowiek na świecie, który chociaż raz miał okazję takim wehikułem podróżować. Kiedy podczas jazdy waszym następnym przystankiem okaże się – „Przystanek Cafe” ulica JEZIORNA 2 – nic co dotychczas znaliście nie będzie już takie samo.

Ogłaszamy koniec biletów, kasowników, „kanarów”, duchoty, zaparowanych szyb i wiecznego ścisku. W Przystanek Cafe gwarantujemy wspaniałą przyjacielską atmosferę, dobre jedzenie i doborowe towarzystwo, a to wszystko otrzymacie bez ważnego biletu.Nasz autobus był prawdziwym autobusem miejskim. Przeszedł wielką transformację, która zmieniła jego wnętrze na nietypową, jak na znane wam uroki kawiarnię. Z zewnątrz przypominamy miejskie autobusy jeżdżące po Warszawie, jednak po wejściu do środka widać już ogromną różnicę.

Zainspirowani przedwojenną Warszawą, oraz zakochani we współczesnej stolicy Polski, chcieliśmy oddać urok naszego miasta. W Przystanek Cafe znajdziecie pocztówki, albumy oraz książki z widokami starej, jak i tej obecnej Warszawy.

Naszym atutem jest również duży teren zielony. Przystanek Cafe mieści się na terenie Klubu Sportowego Delta Warszawa. Do dyspozycji mamy zadbany trawnik, na którym miejsce dla siebie znajdą zarówno fani relaksu, jak i fani aktywnego wypoczynku.

Zapraszamy wszystkich na niezapomnianą „przejażdżkę” naszym pięknym żółto-czerwonym autobusem. Jeśli zatem ktoś zada pytanie: Jaki jest następny przystanek? Odpowiedź będzie jedna: „Przystanek Cafe” ulica Jeziorna 2.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - 14:00 - 20:00
Wtorek - Piątek - 12:00 - 20:00
Sobota - Niedziela - 10:00 - 20:00


"Kabaret FEST - Telefon"


"Race of Champions"


"Santa Baby"


Wszystkie filmy z udziałem Przystanku znajdziecie na naszym kanale YouTube - PrzystanekCafe

Cały dochód uzyskany z prowadzenia kawiarni "Przystanek Cafe" przeznaczony jest na działalnośœć statutową Klubu Sportowego Delta Warszawa. ©2012 K.S. Delta Warszawa