2019-01-24

Piłkarski Obóz Szkoleniowy - Sobolew

Zbiórka dla chłopców wyjeżdżających 01-02-2019 (piątek) ul. Jeziorna 2, godzina 13.30

UWAGA ! Jedziemy jak na mecz ligowy czyli wszyscy w strojach klubowych (nie treningowych)!!!

Przypominamy, że należy zabrać ze sobą:
- Sprzęt treningowy na halę (getry, spodenki, koszulki, bluzę treningową, spodnie treningowe, buty na halę, ochraniacze) w odpowiednich ilościach gwarantujących chłopcom normalne trenowanie gdyż w innym sprzęcie nie wolno wchodzić na zajęcia (wszystkie roczniki)
- Sprzęt treningowy na boisko (getry, spodenki, koszulki, bluzę treningową, spodnie treningowe, ortalion, czapkę, rękawiczki, odzież termiczną, buty do biegania, korki, ochraniacze) w odpowiednich ilościach gwarantujących chłopcom normalne trenowanie gdyż w innym sprzęcie nie wolno wchodzić na zajęcia (wszystkie roczniki)
- Sprzęt reprezentacyjny (kurtka, torba, ortalion, dres reprezentacyjny, czapka, rękawiczki, komin, czerwone koszulki klubowe z logo i Powstaniem Warszawskim i inne – kto co ma)
- Odzież pozostała według uznania (przede wszystkim ciepła kurtka, czapka, rękawiczki)
- Obowiązkowo zabieramy dwa ręczniki, klapki, środki do higieny osobistej
- Książka (nie komiks) – obowiązkowo gdyż czytamy na obozie
- Drobne na prywatne wydatki oraz na zakup wody czy napojów na treningi. UWAGA, nie bierzemy żadnej wody czy napojów na treningi do autokarów, walające się butelki, rozpadające zgrzewki i problem z noszeniem jest potem ogromny. Woda i napoje wszędzie w sklepach kosztują podobnie i nie ma żadnej konieczności zabierania ich z Warszawy.

Planowany powrót 10-02-2019 (niedziela) ul. Jeziorna 2, około godziny 16.00

Prosimy w przypadku wątpliwości i pytań o kontakt z bezpośrednim trenerem lub z innym przedstawicielem klubu.

2019-01-22

Piłkarski Obóz Szkoleniowy - Mielno

Jeszcze kilka dni temu nasi najstarsi zawodnicy ciężko pracowali na obozie w Mielnie. Dzisiaj możemy się już pochwalić, że dopięte zostały wszystkie sprawy z wyjazdem w 2020 roku. Cieszymy się, że kolejny styczeń będziemy mogli gościć we wspaniałym ośrodku Syrena. Wszystkie szczegóły związane z tym wyjazdem jak zawsze dostępne są w zakładce Obozy.

2019-01-21

Klub Partnerski - KS Ursynów Warszawa

Minionej niedzieli nasze Diabełki z zespołu 2009 rozegrały sparing z rówieśnikami reprezentującymi Józefovię Józefów. W meczu tym wystąpił Jan Żmuda, a więc zawodnik naszego klubu partnerskiego KS Ursynów Warszawa. Janek pokazał wysokie umiejętności piłkarskie i zdobył dwie bramki. Cieszymy się, że nasza współpraca z przyjaciółmi z Ursynowa daje pozytywne efekty. Szczegółowy opis spotkania znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce drużyny 2009.

2019-01-21

1% - prośba o darowizny

Zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich związanych z naszym klubem aby wypełniając swoje deklaracje PIT z rok 2018 pamiętali o naszych chłopcach. Prosimy o przeznaczenie 1% z podatku na nasze pociechy (wszystkie środki zostaną przeznaczone na dopłaty do zimowych zajęć).

Jesteśmy pewni, że widząc w jaki sposób pracujemy i co robimy nie będziecie się Państwo wahać. Prosimy o wpisanie naszego numeru KRS 0000111565 w odpowiednią rubrykę PIT w Państwa deklaracjach.

2019-01-21

Turniej Halowy - TS Falenica

W sobotę drużyna 2009 wzięła udział w turnieju dla rocznika 2008, organizowanym przez nasz klub partnerski T.S.Falenica. Chłopcy zaliczyli przekonywujące zwycięstwo z rok starszymi chłopcami, dodatkowo zgarniając nagrody indywidualne. Statuetkę najlepszego zawodnika otrzymał Bratysław Bronecki, a najlepszym obrońcą turnieju został Wojciech Horyń!! Zapraszamy do obejrzenia reportażu z turnieju!!

http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2019-01-20/czwarta-edycja-falenica-cup-za-nami/?fbclid=IwAR3P-OmXPr8TKxE59-POsjRorr8M-7PHo4NpeIU2qOHCKxJUlwPK-9bXqGg

2019-01-20

Turniej Halowy - TS Falenica

Dzisiejszego dna wzięliśmy udział w turnieju Falenica Cup, który to organizowany był przez nasz klub partnerski TS Falenica. Rozgrywki obejmowały siedem drużyn gdzie graliśmy w systemie ligowym czyli formule każdy z każdym. Dzisiaj po raz kolejny pokazaliśmy się bardzo dobrej strony tracąc tylko jedną bramkę we wszystkich sześciu meczach. Do każdego rywala chłopcy podchodzili w pełnym skupieniu i zaangażowaniu. Nie umknęło to uwadze organizatorom i wszystkim zgromadzonym trenerom. Diabełki nieoficjalnie zostały uznane za zwycięzcę turnieju a także dwójka naszych zawodników zdobyła nagrody indywidualne. Brawa dla Carlosa, który po raz kolejny kończy turniej jako najlepszy strzelec oraz dla Filipa Donata, który otrzymuje nagrodę wyróżniającego się zawodnika. Wielkie gratulacje dla wszystkich chłopców za dzisiejszą grę. Pochwały dotyczące naszej gry motywują do dalszej pracy. Oby tak dalej. MM

Skład: Macikowski J., Donat F., Castellanos-Benito C., Morari W., Ziemlewski F., Dąbrowski F., Kardyński L.

K.S. Delta Warszawa - Młode Orły Halinów 3:0
Bramki: Castellanos-Benito C. x3

K.S. Delta Warszawa - OLIMP Ciechanów 2:1
Bramki: Donat F. x1, Morari W. x1

K.S. Delta Warszawa - TS Falenica 7:0
Bramki:  Castellanos-Benito C. x1, Macikowski J. x1, Donat F. x1, Kardyński L. x1, Morari W. x1

K.S. Delta Warszawa - Mazur Karczew 6:0
Bramki: Castellanos-Benito C. x2, Donat F. x2, Kardyński L. x1, Macikowski J. x1

K.S. Delta Warszawa - Polonia Warszawa 8:0
Bramki: Castellanos-Benito C. x2, Ziemlewski F. x2, Morari W. x2, Donat F. x2

K.S. Delta Warszawa - KS Ursynów 5:0
Bramki: Castellanos-Benito C. x3, Dąbrowski F. x1, Donat F. x1


Następny przystanek – Przystanek Cafe JEZIORNA 2.

Autobus miejski, czyli pojazd służący do przewozu dużej liczby osób na stosunkowo krótkich trasach. Taką postać autobusu zna każdy człowiek na świecie, który chociaż raz miał okazję takim wehikułem podróżować. Kiedy podczas jazdy waszym następnym przystankiem okaże się – „Przystanek Cafe” ulica JEZIORNA 2 – nic co dotychczas znaliście nie będzie już takie samo.

Ogłaszamy koniec biletów, kasowników, „kanarów”, duchoty, zaparowanych szyb i wiecznego ścisku. W Przystanek Cafe gwarantujemy wspaniałą przyjacielską atmosferę, dobre jedzenie i doborowe towarzystwo, a to wszystko otrzymacie bez ważnego biletu.



Nasz autobus był prawdziwym autobusem miejskim. Przeszedł wielką transformację, która zmieniła jego wnętrze na nietypową, jak na znane wam uroki kawiarnię. Z zewnątrz przypominamy miejskie autobusy jeżdżące po Warszawie, jednak po wejściu do środka widać już ogromną różnicę.

Zainspirowani przedwojenną Warszawą, oraz zakochani we współczesnej stolicy Polski, chcieliśmy oddać urok naszego miasta. W Przystanek Cafe znajdziecie pocztówki, albumy oraz książki z widokami starej, jak i tej obecnej Warszawy.

Naszym atutem jest również duży teren zielony. Przystanek Cafe mieści się na terenie Klubu Sportowego Delta Warszawa. Do dyspozycji mamy zadbany trawnik, na którym miejsce dla siebie znajdą zarówno fani relaksu, jak i fani aktywnego wypoczynku.

Zapraszamy wszystkich na niezapomnianą „przejażdżkę” naszym pięknym żółto-czerwonym autobusem. Jeśli zatem ktoś zada pytanie: Jaki jest następny przystanek? Odpowiedź będzie jedna: „Przystanek Cafe” ulica Jeziorna 2.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - 14:00 - 20:00
Wtorek - Piątek - 12:00 - 20:00
Sobota - Niedziela - 10:00 - 20:00


"Kabaret FEST - Telefon"


"Race of Champions"


"Santa Baby"


Wszystkie filmy z udziałem Przystanku znajdziecie na naszym kanale YouTube - PrzystanekCafe

Cały dochód uzyskany z prowadzenia kawiarni "Przystanek Cafe" przeznaczony jest na działalnośœć statutową Klubu Sportowego Delta Warszawa. ©2012 K.S. Delta Warszawa