2018-01-15

Sparing z Wilgą Garwolin

Trzeciego dnia obozu zmierzyliśmy się w sparingu z Wilgą Garwolin. Od początku rywalizacji to my nadawaliśmy ton grze, staraliśmy się operować piłką, co jednak nie do końca wyglądało tak, jak byśmy sobie tego życzyli. Oczywiście, postęp w naszej piłkarskiej postawie widoczny jest gołym okiem, ale my chcemy być najlepsi więc nie możemy zadowolić się jeszcze tym co jest. Czeka nas zatem jeszcze sporo pracy, a możliwość do poprawy już jutro na obozowym treningu. Dziękuję Diabełkom za mecz! JK

K.S. Delta Warszawa – Wilga Garwolin 15:7

Bramki: 1’ Bakhno S. – Ciempiel V., 2’ Bakhno S., 5’ Stefański M. – Bakhno S., 9’ Horyń W. – Konieczny F., 13’ Konieczny F., 27’ Malesa N. – Stefański M., 32’ Bakhno S., 35’ Zieliński-Bąbka A. – Stefański M., 41’ Bakhno S. – Zieliński-Bąbka A., 44’ Zieliński-Bąbka A. – Konieczny F., 46’ Konieczny F., 49’ Bakhno S. – Horyń W., 55’ Janiszewski P. – Friedel D., 57’ Bakhno S. – Horyń W., 59’ Bakhno S. – Konieczny F.

Skład: Friedel D., Lubieniecki O., Kierepka W., Ciempiel V., Horyń W., Bakhno S., Stefański M., Zieliński-Bąbka A., Malesa N., Tomporowski M., Konieczny F., Janiszewski P.

2018-01-15

Sobolew - I (obóz młodszych) dzień trzeci

Trzeci dzień w Sobolewie przeszedł już do historii. Nasi podopieczni znów wspaniale popracowali, każdy zaliczył po dwie jednostki treningowe. Tak jak wczoraj rozegraliśmy też dwa spotkania (zespoły 2008 i 2009) po których jesteśmy bardzo zadowoleni. Zespoły uczestniczyły też w specjalnych szkoleniach dotyczących prawidłowego podejścia do własnego organizmu i roli jaką w naszej dyscyplinie odgrywa dobra atmosfera w zespole. Nie zapomnieliśmy też o animacjach i różnych konkursach, które są ulubione szczególnie wśród młodszych. Teraz już odpoczywamy i liczymy, że jutro będzie równie wspaniale.

2018-01-15

Sparing z Gromem Trojanów

Trzeci dzień obozu w Sobolewie przyniósł nam pierwszą grę kontrolną. W rzeczywistości po zmianach jakie zaszły w zespole było to dla zawodników nowe otwarcie. Przeciwnik, którym był Grom Trojanów nie zawiesił poprzeczki zbyt wysoko, ale cel był zupełnie inny. Z każdym treningiem i grą mamy wchodzić na wyższy poziom świadomości piłkarskiej. Wykorzystywać w praktyce drzemiące w zawodnikach możliwości w taki sposób żeby oprócz wyniku nasza gra cieszyła oko i była autostradą do piłki nożnej na najwyższym poziomie. Dzisiejszy mecz potwierdził to co już wiedzieliśmy, że w drużynie drzemie duży potencjał, a teraz należy wszystko poukładać tak żeby grało jak w najlepszej orkiestrze. W samej grze były lepsze i słabsze momenty, ale dzięki temu mamy ogromny materiał do analizy. Najważniejsze jest, że z popełnionych błędów staramy się szybko wyciągać wnioski, a tych dobrych momentów było więcej. W kilku przypadkach ręce same składały się do oklasków po zagraniach prezentowanych przez nasze „diabełki”. Spotkanie należy ocenić pozytywnie. Każdy z zawodników zagrał w podobnym wymiarze czasowym, a to także ważne na tym etapie szkolenia. Przed nami kolejne wyzwania i jestem przekonany, że jak do każdego będziemy podchodzić z takim zaangażowaniem jakie prezentujemy tutaj na obozie to ciekawa przyszłość przed nami. Dzisiaj dziękuję wszystkim zawodnikom za dobry mecz. SG

K.S. Delta Warszawa – Grom Trojanów 16:3

Skład: Papaj M., Falkiewicz H., Urbanek T., Olech M., Zatorski A., Demski T., Thomas D., Łopong P., Łatka M., Leśniak A., Bęcek A., Kulmiński K., Mikołajuk M.

Bramki: 8’ Łatka M., 8’ Łatka M., 15’ Leśniak A., 19’ Kulmiński K., 20’ Urbanek T., 22’ Demski T. – Urbanek T., 26’ Mikołajuk M. – Leśniak A., 29’ Leśniak A. – Olech M., 30’ Łatka M. – Olech M., 33’ Urbanek T. – Łopong P., 34’ Demski T., 35’ Demski T., 37’ Łopong P., 39’ Demski T., 50’ Olech M., 51’ Łatka M.

2018-01-14

Sparing z Progresem Garwolin '09

Za nami pierwszy na tegorocznym obozie w Sobolewie sparing. Nasze dwie drużyny składające się z całego klubowego rocznika 2010 zmierzyły się z zespołem z rok starszymi chłopcami z Garwolina. Obie grupy zaprezentowały się z bardzo dobrej strony. Jedynka dominowała oraz starała się rozgrywać piłkę czego efektem była bardzo wysoka wygrana. Chłopcy pokazali też ogromne zaangażowanie i wole walki. Cieszą występy poszczególnych zawodników jak i całej drużyny. Dwójka była niezwykle zaangażowana w grę. Przez większość czasu dominowaliśmy i staraliśmy się kreować grę. Wszyscy chłopcy czerpali ogromną radość z gry czego efektem był korzystny dla nas wynik. Te spotkania poza rezultatem dały nam bardzo wiele nowych doświadczeń i wskazówek do dalszej pracy. Mam nadzieję, że kolejne sparingi będą dla nas równie udane. AM

K.S. Delta Warszawa I – Progres Garwolin ‘09 I  12:4  (6:2)

Skład: Golema A. – Karłowski L. – Ede V., Zegarowski T. – Koczur A.

Wchodzący : Jenda S., Pliszkiewicz K., Barycza M., Sadowski A., Owoc S.

Bramki: 5’ Bramka samobójcza, 8’ Ede V. – Barycza M. 9’ Barycza M. – Ede V. 17’ Pliszkiewicz K. – Ede V., 22’ Koczur A., 26’ Ede V., 35’ Ede V., 39’ Koczur A., 40’ Karłowski L. – Koczur A., 42’ Zegarowski T. – Ede V., 45’ Karłowski L., 52’ Karłowski L. – Ede V.

K.S. Delta Warszawa II – Progres Garwolin ‘09 II 5:3 (2:1)

Skład: Stańczykowski K. – Ogłoziński M. – Arruza-Jesionek T., Wierzbicki W. – Zbrojski J.,

Wchodzący: Kaczorowski F., Józefczyk M., Pietraszko W., Maciejewski A., Bielecki A., Grygorczuk F., Pietraszko W.,

Bramki: 15’ Wierzbicki W.,25’ Wierzbicki W. 35’ Arruza-Jesionek T., 38’ Arruza-Jesionek T., 48’ Arruza-Jesionek T.

2018-01-14

Sparing z Progresem Garwolin

Podczas obozu w Sobolewie chłopcy z rocznika 2011 rozegrali dwa sparingi z drużyną garwolińskiej akademii Progres. Zawodnicy nasi jak zawsze z ogromnym zaangażowaniem podeszli do rywalizacji i nie odpuszczali nawet na moment. Dwa rozegrane spotkania były doskonałą okazją do sprawdzenia umiejętności poszczególnych zawodników, a dodatkowo możliwością wspaniałej zabawy. DP

K.S. Delta Warszawa I – Progres Garwolin I 6:3

Skład: Klein Sz., Serokin S., zawodnik testowany, Kamiński M., Magoń I., Puna K., Rogiński J., Sobczyński Sz., Zarzycki F., Kwiatkowski A., Mech W.

Bramki: Kwiatkowski A., Klein S., Kwiatkowski A., bramka samobójcza, zawodnik testowany, Zarzycki F.

K.S. Delta Warszawa II – Progres Garwolin II 1:9

Skład: Wasiak J., Macikowski J., Koczywąs A., Wrona B., Frankowski I., Matusewicz L., Pawełko A., Tomczyk A., Matuszewski D., Świstak J., Zieliński J.

Bramka: Świstak J.

2018-01-14

Sobolew - I (obóz młodszych) dzień drugi

Drugi dzień na ziemi garwolińskiej za nami. Do Sobolewa zawitały dzisiaj poduszkowce, a nasi chłopcy zamienili się w pilotów. Nie przeszkodziła nam w dobrej zabawie nawet mroźna pogoda. Po obiedzie zaś znów treningi i dwa mecze kontrolne (roczniki 2010 i 2011). Jak zawsze na zakończenie dnia były liczne animacje i turnieje. Teraz odpoczywamy aby jutro znów pokazać na co nas stać. 


Następny przystanek – Przystanek Cafe JEZIORNA 2.

Autobus miejski, czyli pojazd służący do przewozu dużej liczby osób na stosunkowo krótkich trasach. Taką postać autobusu zna każdy człowiek na świecie, który chociaż raz miał okazję takim wehikułem podróżować. Kiedy podczas jazdy waszym następnym przystankiem okaże się – „Przystanek Cafe” ulica JEZIORNA 2 – nic co dotychczas znaliście nie będzie już takie samo.

Ogłaszamy koniec biletów, kasowników, „kanarów”, duchoty, zaparowanych szyb i wiecznego ścisku. W Przystanek Cafe gwarantujemy wspaniałą przyjacielską atmosferę, dobre jedzenie i doborowe towarzystwo, a to wszystko otrzymacie bez ważnego biletu.Nasz autobus był prawdziwym autobusem miejskim. Przeszedł wielką transformację, która zmieniła jego wnętrze na nietypową, jak na znane wam uroki kawiarnię. Z zewnątrz przypominamy miejskie autobusy jeżdżące po Warszawie, jednak po wejściu do środka widać już ogromną różnicę.

Zainspirowani przedwojenną Warszawą, oraz zakochani we współczesnej stolicy Polski, chcieliśmy oddać urok naszego miasta. W Przystanek Cafe znajdziecie pocztówki, albumy oraz książki z widokami starej, jak i tej obecnej Warszawy.

Naszym atutem jest również duży teren zielony. Przystanek Cafe mieści się na terenie Klubu Sportowego Delta Warszawa. Do dyspozycji mamy zadbany trawnik, na którym miejsce dla siebie znajdą zarówno fani relaksu, jak i fani aktywnego wypoczynku.

Zapraszamy wszystkich na niezapomnianą „przejażdżkę” naszym pięknym żółto-czerwonym autobusem. Jeśli zatem ktoś zada pytanie: Jaki jest następny przystanek? Odpowiedź będzie jedna: „Przystanek Cafe” ulica Jeziorna 2.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - 14:00 - 20:00
Wtorek - Piątek - 12:00 - 20:00
Sobota - Niedziela - 10:00 - 20:00


"Kabaret FEST - Telefon"


"Race of Champions"


"Santa Baby"


Wszystkie filmy z udziałem Przystanku znajdziecie na naszym kanale YouTube - PrzystanekCafe

Cały dochód uzyskany z prowadzenia kawiarni "Przystanek Cafe" przeznaczony jest na działalnośœć statutową Klubu Sportowego Delta Warszawa. ©2012 K.S. Delta Warszawa