2018-06-12

Sprzęt klubowy na obozy i zgrupowania

Przypominamy wszystkim zawodnikom wyjeżdżającym na letnie obozy i zgrupowania, że podczas tych wyjazdów chodzimy tylko i wyłącznie w sprzęcie klubowym. Prosimy z wyprzedzeniem zatem zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt. Szczególnie uczulamy na czerwone koszulki (herb, logo, Powstanie Warszawskie) do chodzenia na co dzień, których trzeba mieć odpowiednią ilość do dni pobytu.

2018-06-01

Okiem trenera Damiana Szczygielskiego

Czas mija bardzo szybko i nim się obejrzeliśmy przed nami ostatni miesiąc pracy w sezonie 2017/2018. Maj był dla nas bardzo pracowity. Jego początek to wizyta w Pradze i sparing z tamtejszą Slavią. Był to dla nas także ciekawy czas na dalsze poznawanie się i tworzenie atmosfery w drużynie. Każdy z tego wyjazdu wrócił bardzo zadowolony i zmotywowany do dalszej pracy. To zaowocowało lepszą postawą podczas spotkań ligowych w maju. Nie chodzi tylko o wynik, ale głównie o grę, której poziom zwiększa się zgodnie z tym co sobie zakładamy. Przed nami czerwiec, ostatnie mecze ligowe i turniej w Radomiu. Później czeka nas wszystkich zasłużony wypoczynek. DSZ

2018-05-25

RODO

Z dumą zawiadamiamy, że nasz klub jest od dnia dzisiejszego w pełni dostosowany do nowych przepisów dotyczących ochrony danych osobowych czyli RODO. Niestety nie ma jeszcze przepisów wykonawczych gdyż rząd nie zdążył ich przedstawić ale zgodnie z dyrektywą UE wiemy co trzeba robić. Dostosowaliśmy Regulamin Klubu i Deklarację Członka Zawodnika. Oba dokumenty są już w zakładce „Klub”. Nie ma potrzeby zmiany deklaracji podpisanych przed wejściem w życie nowego prawa, zachęcamy jedynie do przejrzenia regulaminu. Wiele rzeczy zmieniło się „wewnętrznie”, nie widać tego ale są nowe procedury i określone rygory. Mamy zatrudnionego zewnętrznego Inspektora Danych Osobowych, który cały czas czuwa nad tym aby wszystko było w porządku i w razie czego jest on również do Państwa dyspozycji, może odpowiedzieć na wszystkie pytania. Zapewne po wejściu w życie przepisów wykonawczych coś tam jeszcze trzeba będzie zmienić ale jeżeli to będą to zmiany tylko kosmetyczne.

2018-05-24

Powołania 2005

2005
Mecz ligowy z: Agrykola Warszawa
27-05-2018 (niedziela) 11:00, Warszawa, ul. Myśliwiecka 9
Zbiórka 9:45, Warszawa, ul. Myśliwiecka 9, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)

Zawodnicy: Adamowski Franciszek, Czapliński Jakub, Duk Kacper, Jerke Michał, Juraś Andrzej, Kamiński Wojciech, Krzeczunowicz Antoni, Lubelski Maciej, Mackiewicz Mikołaj, Osuch Mateusz, Sidelnik Jan, Ślażyński Andrzej, Woźniak Alex, Wróbel Jakub, Ziburske Nicolas

Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie  KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia).
2018-05-24

Powołania 2007

2007
Mecz ligowy z: FC Komorów
27-05-2018  (niedziela) 13:00, Warszawa, ul. Jeziorna 2
Zbiórka 12:00, Warszawa, ul. Jeziorna 2 , w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)

Zawodnicy: Asei-Dantoni Myles, Boguta Xawery, Czwartosz Antoni, Drohomirecki Jakub, Dzianachowski Jan, Ede Bright, Falkiewicz Hubert, Gładyszczak Mikołaj, Gołębiowski Maksymilian, Lah Karol, Tokarzewski Jerzy

Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia).
2018-05-24

Powołania 2006

2006
Mecz ligowy z: KOSA Konstancin
26-05-2018  (sobota) 15:30, Konstancin-Jeziorna, ul. Bielawska 78
Zbiórka 14:15, Konstancin-Jeziorna, ul. Bielawska 78, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)

Zawodnicy: Chodorski Mikołaj, Czwartosz Antoni, Drohomirecki Jakub, Duk Kacper, Ede Bright, Gawarecki Kacper, Jenda Mikołaj, Jerke Michał, Kasprzykowski Kacper, Konanau Maksim, Krzeczunowicz Antoni, Lubelski Maciej, Mackiewicz Mikołaj, Plewka Igor, Woźniak Alex

Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia).

Następny przystanek – Przystanek Cafe JEZIORNA 2.

Autobus miejski, czyli pojazd służący do przewozu dużej liczby osób na stosunkowo krótkich trasach. Taką postać autobusu zna każdy człowiek na świecie, który chociaż raz miał okazję takim wehikułem podróżować. Kiedy podczas jazdy waszym następnym przystankiem okaże się – „Przystanek Cafe” ulica JEZIORNA 2 – nic co dotychczas znaliście nie będzie już takie samo.

Ogłaszamy koniec biletów, kasowników, „kanarów”, duchoty, zaparowanych szyb i wiecznego ścisku. W Przystanek Cafe gwarantujemy wspaniałą przyjacielską atmosferę, dobre jedzenie i doborowe towarzystwo, a to wszystko otrzymacie bez ważnego biletu.



Nasz autobus był prawdziwym autobusem miejskim. Przeszedł wielką transformację, która zmieniła jego wnętrze na nietypową, jak na znane wam uroki kawiarnię. Z zewnątrz przypominamy miejskie autobusy jeżdżące po Warszawie, jednak po wejściu do środka widać już ogromną różnicę.

Zainspirowani przedwojenną Warszawą, oraz zakochani we współczesnej stolicy Polski, chcieliśmy oddać urok naszego miasta. W Przystanek Cafe znajdziecie pocztówki, albumy oraz książki z widokami starej, jak i tej obecnej Warszawy.

Naszym atutem jest również duży teren zielony. Przystanek Cafe mieści się na terenie Klubu Sportowego Delta Warszawa. Do dyspozycji mamy zadbany trawnik, na którym miejsce dla siebie znajdą zarówno fani relaksu, jak i fani aktywnego wypoczynku.

Zapraszamy wszystkich na niezapomnianą „przejażdżkę” naszym pięknym żółto-czerwonym autobusem. Jeśli zatem ktoś zada pytanie: Jaki jest następny przystanek? Odpowiedź będzie jedna: „Przystanek Cafe” ulica Jeziorna 2.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - 14:00 - 20:00
Wtorek - Piątek - 12:00 - 20:00
Sobota - Niedziela - 10:00 - 20:00


"Kabaret FEST - Telefon"


"Race of Champions"


"Santa Baby"


Wszystkie filmy z udziałem Przystanku znajdziecie na naszym kanale YouTube - PrzystanekCafe

Cały dochód uzyskany z prowadzenia kawiarni "Przystanek Cafe" przeznaczony jest na działalnośœć statutową Klubu Sportowego Delta Warszawa. ©2012 K.S. Delta Warszawa